zobrazit kategorie dle funkce

zobrazit kategorie dle užití

Zrušit filtry

Reference

ROX vibrační technika – Aermax Kondensa ROX vibrační technika – Aermax Kondensa

Pro našeho zákazníka, investora ze západních Čech zabývajícího se vývojem a výrobou technologií vibračních zařízení, jsme dodávali naši nejvyšší a nejdokonalejší řadu špičkových ohřívačů AERMAX KONDENSA – kondenzačních plynových jednotek. Technologicky náročný investor měl v minulosti letité zkušenosti s našimi původními jednotkami.

detail reference
Autosalon a servis Hyundai Říčany u Prahy – Sálavé panely Euterm Autosalon a servis Hyundai Říčany u Prahy – Sálavé panely Euterm

Pro významnou a velkou pražskou montážní firmu dodal 4heat teplovodní sálavé panely EUTERM AVH900, které byly umístěny v autosalonu nově otevřené pobočky Hyundai v Říčanech u Prahy.

Požadavky na realizaci byly jednoduché – dodat vytápění sálavými panely s připojením na již umístěný kondenzační kotel (výkon 100 kW), který kromě panelů napájí i podlahové vytápění showroomu.

detail reference
Chlazení haly kovovýroby – adiabatické chlazení EUCOLD Chlazení haly kovovýroby – adiabatické chlazení EUCOLD

Projekt na chlazení haly, kde probíhá kovovýroba produktů na vytápění. Nasazeny byly celkem 4 jednotky EUCOLD.

detail reference
Motokáry Praha – Kalorifery Kalormax s destratifikátory Motokáry Praha – Kalorifery Kalormax s destratifikátory

Pro Caravan Metropol Karting jsme navrhli kompletní vytápění haly + zabránění stratifikaci vzduchu na hale o ploše 6 000 m2.
Zákazník měl specifické požadavky na proudění vzduchu ze zařízení, a také kladl důraz na akustické podmínky v hale a celkovou regulaci všech zařízení.

detail reference
DEPO2015 – Aermax AX se sálavými panely EUTERM DEPO2015 – Aermax AX se sálavými panely EUTERM

4heat dodával technologii do zakázky pro významnou montážní firmu z Plzeňska, která získala realizaci projektu DEPO 2015 – PLZEŇ, centrum kreativního podnikání. Jedná se o zakázku v kulturním objektu, kde probíhají různé koncerty, představení a případně výstavy. Zakázka byla atypická především v tom, že zde byl kladen obzvlášť velký důraz na velmi tichý provoz teplovodních agregátů.

detail reference
Elektrárna Mělník – kalorifery se speciálními výměníky a odvětrání haly Elektrárna Mělník – kalorifery se speciálními výměníky a odvětrání haly

Elektrárna Mělník energetická společnost ČEZ vyrábí v Mělníku 1.050 MW elektřiny a dodává teplo. Součástí výroby elektřiny a tepla je ekologické využití separovaného popílku pro výrobu tvárnic YTONG.

detail reference
SSÚD Rudná – Aermax PLUS SSÚD Rudná – Aermax PLUS

Pro našeho zákazníka, montážní firmu z Prahy, která získala tuto zakázku k realizaci, jsme dodávali naši technologii plynule modulovaných plynových agregátů AERMAX PLUS do zakázky pro SSÚD Rudná. V této realizaci, kde jsme byli s našimi výrobky zapracováni již v projektové dokumentaci, šlo od prvopočátku o použití co nejefektivnější technologie vytápění co do poměru výkon/spotřebovaná energie. Proto do této zakázky byly zvoleny naše velmi chytré a úsporné – plynule modulované jednotky AERMAX PLUS.

detail reference
Pressol Tachov – sálavé panely EUTERM Pressol Tachov – sálavé panely EUTERM

Pro našeho partnera, významnou montážní společnost z Prahy zabývající se velkými zakázkami a dodávkami TZB, jsme dodávali naši technologii sálavých panelů EUTERM do nově vzniklé výrobní haly společnosti Pressol v Tachově. Teplovodní sálavé panely EUTERM nejen že bez problémů splnily všechny technické a designové požadavky investora a montážní firmy, ale zároveň při zachování špičkové kvality a důrazu na preciznost výroby byly dodány za příznivou cenu. Naše panely dodáváme jako výhradní dodavatel od výrobce s více než 40 letou tradicí a působností na trhu celé Evropy.

detail reference
Autoservis Dacia a.s. Žilina – kalorifery Kalormax Autoservis Dacia a.s. Žilina – kalorifery Kalormax

Renomovaný dealer vozů Dacia s novým servisním střediskem v Žilině, hledal ověřené možnosti vytápění pro servisní dílnu. Instalované jednotky Kalorifer® slouží v zimě pro vytápění a v létě pro větrání prostor servisu, zajišťují tedy přísun a ohřev čerstvého vzduchu, tak aby byly splněny hygienické normy. Instalovaná směšovací komora s protimrazovou ochranou zajišťuje výměnu čerstvého vzduchu a zároveň zabraňuje vnikání studeného vzduchu do haly. Protimrazová ochrana funguje na principu poklesu teploty přívodního vzduchu do výměníku pod teplotu, která je nebezpečná, při tomto poklesu klapky okamžitě uzavřou přívod studeného vzduchu do směšovací komory.

detail reference
BeShapen Tech Topolčany – infrazářiče a Aermax Rapid BeShapen Tech Topolčany – infrazářiče a Aermax Rapid

V projektu byl německým investorem Bernecker kladen nárok na vysokou kvalitu topidel určených pro vytápění a větrání hal. Proto již z kraje výběru vypadli malí výrobci a zůstaly značkové kvalitní plynové ohřívače vzduchu  Aermax a zářiče Inframax Eurad typ „I“ . Výrobní prostory jsou vytápěny šesti tmavými infrazářiči model Inframax MSM „I“ a dvěma plynovými ohřívači vzduchu Aermax Rapid 24.

detail reference

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2017 - 4heat s.r.o.
Vyrobil UNIFER UNIFER