Výrobní hala Monts s.r.o. – teplovodní sálavý panel Euterm a vratové clony Barera

Společnost MONTS s.r.o. se díky svému rozvoji rozhodla vystavět novou výrobní halu s administrativou, která byla pro topení a ochranu před únikem tepla vraty opatřena technologií od 4heat. Celá hala byla hlavním dodavatelem navržena v pasivním standardu. Pro vytápění haly to jsou teplovodní sálavé panely EUTERM (kterými lze však také chladit) a pro udržení klimatu v zimě, a tím zabránění úniku tepla při otevřených vratech, také vratové clony – plynová a sekundární tlaková (vzduchová).

 

Firma MONTS s.r.o. vznikla v roce 2001 v Hradci Králové a zaměřuje se hlavně na výrobky pro zpracování živočišného odpadu, potravinářství, chemii, petrochemii, zemědělství, farmacii a likvidaci komunálního odpadu. Jsou zavedenou nadnárodní společností a patří mezi největší evropské výrobce strojů a zařízení pro zpracování živočišných odpadů.

 

Nová stavba je typově montovaná hala a využívána bude zejména pro zakázkovou kovovýrobu, výrobu výrobků pro zemědělství, potravinářství, topenářství, vodoinstalatérství, dále pro přípravu na montáže technologických zařízení a strojů atd. Uvnitř haly je kolejový jeřáb s celkovou nosností 60 000 kg. Stavba této montované haly trvala 13 měsíců.

 

Teplovodní a chladící sálavé panely EUTERM byly dodány v celkové délce 160 m, ve dvou typových šířkách (600 mm/6 trubek a 900 mm/9 trubek) a délkách (4, resp. 6 metrů).

 

Vratové clony BARERA jsou umístěny nad vstupními vraty v šíři 5 metrů. Clony jsou složeny ze dvou typů – z jednoho topného segmentu (plynový ohřev) o topném výkonu 41 kW a dvou sekundárních tlakových segmentů, které jsou bez ohřevu. Celá sestava vratových clon je vyrobena v jednotném designu, takže běžným okem není rozeznatelná právě rozdílnost segmentů.

 

Zajímavostí tohoto projektu je, že technologie sálavých panelů EUTERM jsme dodávali jedné montážní firmě a vratové clony BARERA druhé montážní firmě nezávisle na sobě. To svědčí o spolehlivosti a kvalitě 4heat produktů a komplexnímu zodpovědnému přístupu ke každému zákazníkovi, kdy si nás montážní firmy volí pro náš pro zákaznický přístup a péči.

 

Parametry instalace:

Produkty z reference

Vratové clony

Sekundární tlaková clona Barera S

detail produktu
Teplovodní a klimatizační sálavé panely EUTERM

Teplovodní a klimatizační sálavé panely EUTERM

detail produktu
Plynová vratová clona Barera gas

Plynová vratová clona BARERA GAS

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER