zobrazit kategorie dle funkce

zobrazit kategorie dle užití

Zrušit filtry

Reference

Motokáry Praha – Kalorifery Kalormax s destratifikátory Motokáry Praha – Kalorifery Kalormax s destratifikátory

Pro Caravan Metropol Karting jsme navrhli kompletní vytápění haly + zabránění stratifikaci vzduchu na hale o ploše 6 000 m2.
Zákazník měl specifické požadavky na proudění vzduchu ze zařízení, a také kladl důraz na akustické podmínky v hale a celkovou regulaci všech zařízení.

detail reference
Elektrárna Mělník – kalorifery se speciálními výměníky a odvětrání haly Elektrárna Mělník – kalorifery se speciálními výměníky a odvětrání haly

Elektrárna Mělník energetická společnost ČEZ vyrábí v Mělníku 1.050 MW elektřiny a dodává teplo. Součástí výroby elektřiny a tepla je ekologické využití separovaného popílku pro výrobu tvárnic YTONG.

detail reference
JACER školící centrum – zářiče, destratifikátory a dveřní clona JACER školící centrum – zářiče, destratifikátory a dveřní clona

Pro vysoce nadstandardní školící prostory a reprezentativní místo nelze použít nic jiného, než nadstandardně kvalitní a designové zařízení pro vytápění. Požadavkem a prioritou byl pěkný design zařízení a stejně tak i kvalita použitých technologií. Investor, firma JACER, proto vsadil na jistotu a kvalitu – výrobky dodávané námi, 4heat.

detail reference
ROX vibrační technika – Aermax Kondensa ROX vibrační technika – Aermax Kondensa

Pro našeho zákazníka, investora ze západních Čech zabývajícího se vývojem a výrobou technologií vibračních zařízení, jsme dodávali naši nejvyšší a nejdokonalejší řadu špičkových ohřívačů AERMAX KONDENSA – kondenzačních plynových jednotek. Technologicky náročný investor měl v minulosti letité zkušenosti s našimi původními jednotkami.

detail reference
Autosalon a servis Hyundai Říčany u Prahy – Sálavé panely Euterm Autosalon a servis Hyundai Říčany u Prahy – Sálavé panely Euterm

Pro významnou a velkou pražskou montážní firmu dodal 4heat teplovodní sálavé panely EUTERM AVH900, které byly umístěny v autosalonu nově otevřené pobočky Hyundai v Říčanech u Prahy.

Požadavky na realizaci byly jednoduché – dodat vytápění sálavými panely s připojením na již umístěný kondenzační kotel (výkon 100 kW), který kromě panelů napájí i podlahové vytápění showroomu.

detail reference
Chlazení haly kovovýroby – adiabatické chlazení EUCOLD Chlazení haly kovovýroby – adiabatické chlazení EUCOLD

Projekt na chlazení haly, kde probíhá kovovýroba produktů na vytápění. Nasazeny byly celkem 4 jednotky EUCOLD.

detail reference
DEPO2015 – Aermax AX se sálavými panely EUTERM DEPO2015 – Aermax AX se sálavými panely EUTERM

4heat dodával technologii do zakázky pro významnou montážní firmu z Plzeňska, která získala realizaci projektu DEPO 2015 – PLZEŇ, centrum kreativního podnikání. Jedná se o zakázku v kulturním objektu, kde probíhají různé koncerty, představení a případně výstavy. Zakázka byla atypická především v tom, že zde byl kladen obzvlášť velký důraz na velmi tichý provoz teplovodních agregátů.

detail reference
SSÚD Rudná – Aermax PLUS SSÚD Rudná – Aermax PLUS

Pro našeho zákazníka, montážní firmu z Prahy, která získala tuto zakázku k realizaci, jsme dodávali naši technologii plynule modulovaných plynových agregátů AERMAX PLUS do zakázky pro SSÚD Rudná. V této realizaci, kde jsme byli s našimi výrobky zapracováni již v projektové dokumentaci, šlo od prvopočátku o použití co nejefektivnější technologie vytápění co do poměru výkon/spotřebovaná energie. Proto do této zakázky byly zvoleny naše velmi chytré a úsporné – plynule modulované jednotky AERMAX PLUS.

detail reference
Pressol Tachov – sálavé panely EUTERM Pressol Tachov – sálavé panely EUTERM

Pro našeho partnera, významnou montážní společnost z Prahy zabývající se velkými zakázkami a dodávkami TZB, jsme dodávali naši technologii sálavých panelů EUTERM do nově vzniklé výrobní haly společnosti Pressol v Tachově. Teplovodní sálavé panely EUTERM nejen že bez problémů splnily všechny technické a designové požadavky investora a montážní firmy, ale zároveň při zachování špičkové kvality a důrazu na preciznost výroby byly dodány za příznivou cenu. Naše panely dodáváme jako výhradní dodavatel od výrobce s více než 40 letou tradicí a působností na trhu celé Evropy.

detail reference
Autoservis Dacia a.s. Žilina – kalorifery Kalormax Autoservis Dacia a.s. Žilina – kalorifery Kalormax

Renomovaný dealer vozů Dacia s novým servisním střediskem v Žilině, hledal ověřené možnosti vytápění pro servisní dílnu. Instalované jednotky Kalorifer® slouží v zimě pro vytápění a v létě pro větrání prostor servisu, zajišťují tedy přísun a ohřev čerstvého vzduchu, tak aby byly splněny hygienické normy. Instalovaná směšovací komora s protimrazovou ochranou zajišťuje výměnu čerstvého vzduchu a zároveň zabraňuje vnikání studeného vzduchu do haly. Protimrazová ochrana funguje na principu poklesu teploty přívodního vzduchu do výměníku pod teplotu, která je nebezpečná, při tomto poklesu klapky okamžitě uzavřou přívod studeného vzduchu do směšovací komory.

detail reference
BeShapen Tech Topolčany – infrazářiče a Aermax Rapid BeShapen Tech Topolčany – infrazářiče a Aermax Rapid

V projektu byl německým investorem Bernecker kladen nárok na vysokou kvalitu topidel určených pro vytápění a větrání hal. Proto již z kraje výběru vypadli malí výrobci a zůstaly značkové kvalitní plynové ohřívače vzduchu  Aermax a zářiče Inframax Eurad typ „I“ . Výrobní prostory jsou vytápěny šesti tmavými infrazářiči model Inframax MSM „I“ a dvěma plynovými ohřívači vzduchu Aermax Rapid 24.

detail reference
T.P.C.A. Kolín – infrazářič INFRAMAX Helium T.P.C.A. Kolín – infrazářič INFRAMAX Helium

Jedna z nejmodernějších automobilek zvolila pro expedici a přípravu vyrobených vozů vytápění nízkoteplotními infrazářiči 4heat. Jedná se o provoz s častou výměnou vozů při jejich finální přípravě před opuštěním závodu. Pravě časté otevírání vrat a přísun dalších a dalších chladných vozů vyžaduje rychlé ohřátí bez úniku teplého vzduchu, tedy v tomto případě výhodně infrazářiči. Prostor rychle vyvětraný je okamžitě po uzavření vrat temperován pomocí sálání a je zde v pracovní zóně rychle dosaženo opětné příjemné teploty.

detail reference
Meblo-Expo – adiabatické chlazení EUCOLD Meblo-Expo – adiabatické chlazení EUCOLD

Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z.o.o. je společnost zabývající se výrobou nábytku a spadá pod ní značka Meblo-Expo nabízející čalouněný nábytek, který kombinuje funkčnost a atraktivní design. V minulosti již firma využila teplovodní sálavé panely EUTERM. Díky spokojenosti se systémem vytápění se společnost Meblo-Expo opět chtěla spolehnout na produkty Carlieuklima, tentokrát s cílem nalézt nejvhodnější řešení pro chlazení výrobní haly. Navržený byl systém EUCOLD – odpařovací chladící systém schopný ochladit vzduch s přirozeným procesem odpařování vody bez použití chladících strojů. 

detail reference
SIKO koupelny, vzorková prodejna Chomutov – AERMAX PLUS, dveřní clona BARERA SIKO koupelny, vzorková prodejna Chomutov – AERMAX PLUS, dveřní clona BARERA

Do nově otevřené vzorkové prodejny společnosti SIKO KOUPELNY a.s. v Chomutově jsme pro montážní firmu dodávali plynové agregáty a dveřní clonu. Zástupci investora, společnosti SIKO KOUPELNY a.s., měli poměrně jasné představy o každém zařízení, které bude ve vzorkovém showroomu instalováno, a to s promyšlením každého detailu.

detail reference
LOM Praha, opravna letecké techniky – kalorifery Kalormax LOM Praha, opravna letecké techniky – kalorifery Kalormax

Pro státní podnik LOM Praha s.p., který má téměř 100 let tradici v letecké technice, dodával 4heat do jedné z výrobních hal teplovodní jednotky kalorifer z řady KALORMAX®. LOM Praha se zabývá generálními opravami vrtulníků v rámci NATO a EU, výrobou a opravou pístových motorů, provozováním letišť, obchod s vojenským materiálem a mnoho dalšího týkající se leteckých služeb.

detail reference
Nadrozměrná přeprava Hynčica – AERMAX PLUS Nadrozměrná přeprava Hynčica – AERMAX PLUS

Pro svoji halu, na opravu a servis kamionů a přívěsů pro nadrozměrné náklady, hledal investor ideální řešení pro vytápění. Kromě požadavků na teplotu v pracovní výšce investor požadoval nižší náklady na plyn a kvalitní zařízení v designovém provedení.

detail reference
SH Dubí u Teplic – zářič INFRAMAX MSM SH Dubí u Teplic – zářič INFRAMAX MSM

Při rekonstrukci sportovní haly v Dubí u Teplic bylo navrženo projektanty pro vytápění instalovat infrazářiče typu I – Inframax MSM. Pro jejich ochranu proti mechanickému poškození byla osazena jednoduchá závěsná síť z nerezu, odolávající jakémukoliv vnějšímu zásahu, která vzhledem k velikostem průduchů neovlivňuje průchod tepla. Účinnost ve spojení s reflektorem a kvalitní ochranou, jsou zárukou pro dlouholeté bezproblémové vytápění.

detail reference
Vítězný pár: adiabatické chlazení a nízkoteplotní zářič Vítězný pár: adiabatické chlazení a nízkoteplotní zářič

Společnost Produtech zabývající se návrhem a výrobou průmyslových automatizovaných systémů, nyní hlavně výroba strojů na zpracování plechů. Firma Produtech se obrátila na našeho výrobce Carlieuklima s požadavkem na návrh a dodání vytápění a chlazení haly. V zimě bylo cílem dosáhnout rovnoměrného vytápění (venkovní teplota -5 °C, v hale 18 °C), v létě zase zpříjemnit práci v hale (venkovní teplota 35 °C, v hale 26 °C).

detail reference
JK Tool – Aermax Plus a směšovací komory JK Tool – Aermax Plus a směšovací komory

JK Tool – Jaroslav Krajíček se mnoho let zabývá CNC koobráběním na CNC centrech MAZAK. Součástí firmy je i svářečské pracoviště a pracoviště montážní. Firma se zabývá malo i velkosériovou výrobou se zaměřením na výrobu dílů speciální a vojenské techniky, dílů pro důlní a báňský průmysl, dílů pro drtící a třídící systémy, dílů pro letecký průmysl a dílů pro solární energii.
Další činností firmy je renovace historických automobilů a motocyklů se zaměřením na značku Indian a Harley Davidson. Proto padlo rozhodnutí zvolit kvalitní a ověřenou světovou značku AERMAX od ApenGroup a 4heat.

detail reference
Vytápění myčky – agresivní prostředí vůči běžným materiálům – AQUAKOND a KALORMAX Protect Vytápění myčky – agresivní prostředí vůči běžným materiálům – AQUAKOND a KALORMAX Protect

Národní dálniční společnost Slovenska, pobočka v Čadci (NDS Čadca), po velmi dobrých zkušenostech s plynovými ohřívači vzduchu Aermax, které používají dlouhé roky k vytápění dílen a garáží, nás oslovila s potřebou vytápění prostorů auto umyvárny (myčky). Prostor o velikosti 550 m3 je specifický v tom, že zde v zimních měsících smývají ze sypacích vozů posypovou sůl, a jde tak o prostor se zvýšenou agresí vůči běžným materiálům. Potřeba teploty prostoru byla stanovena na 20 °C. Požadavek dále počítal s dodáním projektové dokumentace a montáží.

detail reference

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2018 - 4heat s.r.o.
Vyrobil UNIFER UNIFER