Prologis – vytápění distribučních parků, jejich skladů a logistických center (tmavé infrazářiče)

Jeden z největších a hlavních provozovatelů skladů a distribučních center ve střední a východní Evropě, který má ve správě více než 4,2 milionů metrů čtverečních v 38 logistických parcích, se spoléhá na vytápění svých hal zářiči 4heat.

 

Společnost Prologis působí ve čtyřech zemích regionu – v České republice, Polsku, Maďarsku a Slovensku. Ve svých centrech nabízí vysoce kvalitní zázemí. Samotné logistické parky jsou strategicky situovány v blízkostí důležitých měst a silničních tahů a tím spojuje skladující firmy se spotřebiteli po celé Evropě. Firma má přes 1 600 zaměstnanců, kteří spolupracují se zákazníky v 19 zemích.

 

V logistickém parku Rudná Prologis se v rámci II. etapy instalovalo, díky partnerské montážní firmě,  39 tmavých infrazářičů EURAD MSU pro vytápění skladovacích hal. 13 z nich bylo osazeno rekuperátorem, který umožní snížit provozní náklady a zvýší kvalitu vzduchu uvnitř haly. Zářiče s rekuperací využívají kondenzaci a ostatními nevyužívanou tepelnou energii ze spalin a přivedou ji zpět přes čerstvý vzduch z venku do haly. Předání tepla probíhá bez použití dalšího topného média či prostoru pro uložení tepla. Dalším přínosem je zvýšení výkonu a účinnosti zařízení.

 

Zářiče Inframax EURAD MSU se řadí mezi TOP produkty ve své kategorii zejména pro skutečně ověřenou vysokou účinnost po celé délce sálavé trubice. Sezónní účinnost je změřena a vypočtena na 88,6 % u modelu 9H, který nabízí výkon až 42 kW s dvou stupňovým řízením výkonu. Standardní součástí je reflektor ze zrcadlového leštěného nerezu a nízkoemisní laminární hořák. Infrazářiče EURAD jsou vhodné pro vytápění průmyslových hal s vysokými stropy (kovovýroba, sklady, logistika, showroomy,…).

 

Parametry instalace:

Produkty z reference

Inframax eurad xenon plus

Tmavý infrazářič INFRAMAX EURAD MSU

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER