Autosalon a servis Hyundai Říčany u Prahy – Sálavé panely Euterm

Pro významnou a velkou pražskou montážní firmu dodal 4heat teplovodní sálavé panely EUTERM AVH900, které byly umístěny v autosalonu nově otevřené pobočky Hyundai v Říčanech u Prahy.

Požadavky na realizaci byly jednoduché – dodat vytápění sálavými panely s připojením na již umístěný kondenzační kotel (výkon 100 kW), který kromě panelů napájí i podlahové vytápění showroomu.

Ze zadání:

Našimi projektanty byly sálavé panely vyprojektovány přesně na míru pro daný prostor. Kromě nároků na vysokou kvalitu a estetický vzhled zde byl speciální požadavek na zavěšení sálavých panelů tak, aby nedocházelo k omezení zvedacích plošin pro vozidla. Zároveň však bylo potřeba dodržet potřebná vzdálenost panelů od stropu – minimální výška zavěšení.

Při realizaci bylo použito 100 m sálavých panelů EUTERM AVH900 o šířce 90 cm. Teplou vodu dodává centrální kotel s určitými parametry vstupní vody, dle kterých se vyměřily šířky a množství panelů. Požadovaný výkon panely dosahují a v případě potřeby jej umí dokonce překonat.

Produkty z reference

Teplovodní a klimatizační sálavé panely EUTERM

Teplovodní a klimatizační sálavé panely EUTERM

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER