Tenis club Brno – tmavé plynové infrazářiče

Tenisový klub Brno (TC Brno) se nedávno pustil do částečné rekonstrukce a vylepšení své sportovní haly s cílem nabídnout ještě lepší podmínky pro tenisové tréninky jak pro děti, tak pro dospělé. Partnerem pro tento projekt jsme se stali my, 4heat – můžeme se totiž pochlubit rozsáhlými zkušenostmi s vytápěním průmyslových a velkých prostor. Vzhledem k tomu, že hala klubu je postavena z oceli a pokryta plechem, bylo třeba najít chytré a účinné řešení vytápění.

 

Řešení od 4heat

Společnost 4heat přišla s návrhem a následnou instalací čtyř devítimetrových tmavých plynových infrazářičů EURAD, které vyrábí „naše“ italská firma Carlieuklima. Tyto infračervené zářiče jsou vysoce účinné a zajišťují příjemné teplo, ideální pro tenisové aktivity v hale. Aby se předešlo poškození zářiče a vybavení (trubice, reflektory, míčky,…), byly EURADy opatřeny ochrannými sítěmi. Pro regulaci teploty a efektivní využití energie byly zářiče propojeny s termostaty Bluepoint BPT301, které jsou spojeny s externím prostorovým kulovým čidlem.

 

O TC Brno

TC Brno není jen obyčejný tenisový klub. Od svého založení v roce 2002 se vypracoval na jednoho z nejúspěšnějších tenisových klubů v České republice. Klub se pyšní nejen produkcí špičkových tenisových talentů a vítězných týmů, ale také se věnuje rozvoji tenisu mezi dětmi a mladými lidmi. Své hodnoty, včetně respektu k hráčům, trenérům a rodičům, stejně jako závazku k fair play a profesionálnímu přístupu, odráží i v kodexu klubu.

 

O společnosti 4heat

V posledních letech se společnost 4heat etablovala mezi lídry na trhu s vytápěním průmyslových hal. Díky více než 30 letům zkušeností se specializuje na poskytování efektivních a ekologicky šetrných řešení pro širokou škálu průmyslových odvětví. Jejich tým zkušených inženýrů a projektantů se věnuje individuálním potřebám každého klienta a nabízí komplexní služby od počátečního návrhu až po realizaci projektu a pravidelnou údržbu.

 

Základní parametry instalace

 

Produkty z reference

Inframax eurad xenon plus

Tmavý infrazářič INFRAMAX EURAD MSU

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER