LOM Praha, opravna letecké techniky – kalorifery Kalormax

Pro státní podnik LOM Praha s.p., který má téměř 100 let tradici v letecké technice, dodával 4heat do jedné z výrobních hal teplovodní jednotky kalorifer z řady KALORMAX®. LOM Praha se zabývá generálními opravami vrtulníků v rámci NATO a EU, výrobou a opravou pístových motorů, provozováním letišť, obchod s vojenským materiálem a mnoho dalšího týkající se leteckých služeb.

Požadavek klienta bylo nahradit stávající a technicky nedostatečně navržené jednotky konkurence za naše výkonnější s lepší účinností a mnohem menší hlučností.

Technické oddělení státního podniku LOM Praha mělo několik specifických požadavků na regulaci jednotek a jejich napájení, v čemž jsme uměli jako jeden z předních dodavatelů teplovodních jednotek v ČR a SR v plném rozsahu vyhovět.

Nyní panuje s jednotkami KALORMAX® spokojenost a veškeré jejich fungování je přesně dle požadavků investora splněno.

Další jednotky KALORMAX® byly dodány montážní firmě pro stejný výrobní podnik do jiné části republiky v bývalém vojenském areálu mezi Prahou a Mladou Boleslaví.

Díky kvalitě produktů kaloriferů z řady KALORMAX® můžeme garantovat i na tomto projektu záruku 5 let a kompletní servisní podporu.

Parametry instalace:

Produkty z reference

Kalormax Kalorifer KA - náhled

Kalorifer Kalormax KA

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER