Linde MH – tmavé infrazářiče Inframax EURAD

Linde Material Handling rozšiřuje Centrum pro repase vysokozdvižných vozíků, které se nachází ve Velkých Bílovicích. Původní hala z roku 2017 se nyní po třech letech rozšířila na 6 700 m2. Pro vytápění skladovací části této plochy byly zvoleny oblíbené tmavé infrazářiče Eurad.

 

V centru Linde MH ve Velkých Bílovicích se provádí repase vysokozdvižných vozíků pocházejicí převážně z krátkodobých a dlouhodobých pronájmů. „Ještěrky“ mají vedeny kompletní servisní záznamy a při opravách se používají výhradně originální díly Linde. Použité vozíky v centru repase dostávají novou tvář a šanci na „druhý život“ – vše za dodržení přísných a vysokých standardů kvality. Navíc při repasích lze vozíky doplnit dalšími bezpečnostními a asistenčními systémy. Celý proces obměny tak přispívá ke zvýšení udržitelnosti životního prostředí.

 

Vysokozdvižné vozíky jsou ve vnitropodnikové logistice velmi ceněným pomocníkem a společnost Linde MH je jedním z vedoucích výrobců těchto vidlicových zařízení a skladovací techniky ve světě. Známé značky Linde a Fenwick tvoří dokonce jedničku na evropském trhu.

 

Pro Velkobílovický závod jsme přes našeho montážního partnera dodali řešení sálavého vytápění skladu tmavými infrazářiči EURAD s regulací Bluepoint s napojením na externí čidlo teploty. Celková délka zářičů dosahuje 30 m, jednotlivé zářiče jsou v různých délkách 6 a 9 m. Celkový topný výkon infrazářičů je vysálaných 111,4 kW.

 

Parametry instalace:

Produkty z reference

Vytápění hal Bluepoint BPT301 s odděleným čidlem

Bluepoint BPT301 s odděleným čidlem

detail produktu

Tmavý infrazářič Inframax EURAD MSC

detail produktu
Inframax eurad xenon plus

Tmavý infrazářič INFRAMAX EURAD MSU

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2023 - 4heat s.r.o.
Vyrobil UNIFER UNIFER