Alcaplast – destratifikátory Queen

Společnost Alcaplast, největší výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě, postavila novou výrobní a skladovací halu, kam jsme dodali část techniky – konkrétně destratifikátory Queen. Celkově se jedná již o čtvrtou výrobní halu. Do nové moderní „gigantické“ haly C  se přemístila kovovýroba, svařovna černého materiálu, prášková lakovna, sklad, oddělení kvality, úsek výzkumu a vývoje a zkušebny techniků.

 

 

Firma Alcaplast byla založena v roce 1998 jako rodinná česká firma. V současnosti má 11 dceřiných společností v zahraničí a exportuje do více než 70 zemí světa. Na ploše přes 60 000 m2 vyrábí více než 600 výrobků – ventily, sifony, moduly, žlaby, vpusti, WC sedátka a další sortiment.Firma Alcaplast vděčí za svůj rychlý růst vlastním kvalitním a designově zajímavým produktům prémiové značky Alca, které si sami navrhují a jsou nositeli řady významných ocenění, např. Red Dot Award nebo iF Design Award. Již potřetí v řadě obhájila společnost svoji pozici mezi stovkou nejúspěšnějších českých firem v soutěži Českých 100 Nejlepších a v roce 2019 majitelé Alcaplastu – manželé Radka Prokopová a František Fabičovic – získali prestižní ocenění EY Podnikatel roku 2018 České republiky.

 

Díky použití podstropních ventilátorů Queen je v zimě zajištěno zabránění stratifikaci vzduchu a šetří se tím náklady za vytápění v hale. V létě je pro pracovníky zajištěn výrazně vyšší komfort. Laboratoře ApenGroup navrhly novou výdechovou směrovou dýzu pro účinnou výšku až 22 m s důrazem na neobtěžující proudění vzduchu, dofuk a optimální rozvrstvení v horizontálním a vertikálním směru. Při návrhu byl kladen důraz na perfektní design, nízkou hlučnost a nízkou energetickou náročnost. Zařízení tak splňuje přísnou normu ERP, která garantuje vysokou účinnost.

 

„Destratifikátory Queen patří mezi projektanty k oblíbeným a ověřeným řešením jak snadno a účinně snížit energetickou náročnost vytápěné haly.“

 

Parametry instalace:

Produkty z reference

Destratifikátor Queen

Destratifikátor Queen

detail produktu
Kalormax Kalorifer KA - náhled

Kalorifer Kalormax KA

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER