zobrazit kategorie produktů

Teplovodní a parní ohřívače vzduchu KALORMAX

Aermax AX – designový kalorifer Aermax AX – designový kalorifer

Aermax AX teplovodní ohřívače vzduchu (kalorifery) jsou špičkově navržené jednotky jak z hlediska designu, tak i užitných vlastností pro vytápění hal (průmyslové haly, showrooms, tělocvičny, konferenční sály). Vysoká odolnost, životnost, snadná a rychlá montáž.

detail produktu
Kalorifer Kalormax KA Kalorifer Kalormax KA

Teplovodní jednotky kalorifer KA řady Kalormax® jsou špičkové teplovodní ohřívače vzduchu (typu Sahara). Jednotky kalorifer KA jsou osazeny tepelným výměníkem nové generace, který byl speciálně vyvinut a zkonstruován přímo pro vytápění průmyslového prostředí. Kalorifery se vyrábějí ve třech velikostech s jednořadými až čtyřřadými výměníky. Jednotky kalorifer (typu Sahara) jsou osazeny nízkoenergetickými axiálními ventilátory, popřípadě jako projektové řešení osazeny radiálním ventilátorem. Jednotky jsou určeny pro nástěnnou nebo podstropní montáž se závěsem na ocelových lankách.

detail produktu
Kalormax KA AGRO – kalorifer pro zemědělství Kalormax KA AGRO – kalorifer pro zemědělství

Kalorifery KALORMAX KA AGRO jsou jednotky navrženy do zemědělského náročného prostředí nebo tam, kde se vyskytuje vysoká vlhkost a prašnost. Využití tak najdou v drůbežárnách, kravínech, stájích, prasečácích apod. Použítí těchto jednotek je vhodné také v prostorách se zvýšeným výskytem koroze.

detail produktu
Parní kalorifer Kalormax ST Parní kalorifer Kalormax ST

Produktová řada parních ohřívačů kalorifer ST jsou tradiční parní ohřívače vzduchu a slouží k ohřevu kondenzující parou. Jednotky jsou osazeny výměníkem s ocelovými nerezovými rozvodnými trubkami. Možnost individuálně navržených parních ohřívačů nebo návrhu kaloriferů přesně na míru.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER