zobrazit kategorie produktů

Podlahové vytápění a chlazení pro haly

SPORTBODEN velkoplošné podlahové vytápění pro sportovní haly SPORTBODEN velkoplošné podlahové vytápění pro sportovní haly

Systém podlahového vytápění LOEX Sportboden dává maximální svobodu v následném návrhu daného prostoru. Vestavuje se totiž do podlahy zcela neviditelně, takže je vhodný pro jakýkoliv architektonický záměr, ať už se jedná o novou výstavbu, či rekonstrukci již existujícího sportovního zařízení. Absence vnějších prvků znamená volný pohyb i ničím neručený vzhled, více prostoru k dispozici pro rozmístění nejrůznějšího vybavení a menší riziko úrazů způsobených vyčnívajícími trubkami. Maximální svoboda v rozvržení oken a příček i v organizaci vnitřních ploch. V tomto případě lze celý prostor využít k pohybovým aktivitám bez nebezpečí a překážek.

detail produktu
SPACE 20/25 velkoplošné podlahové vytápění pro haly SPACE 20/25 velkoplošné podlahové vytápění pro haly

Systém sálavého podlahového topení LOEX SPACE byl speciálně vyvinut a navržen tak, aby zajišťoval maximální komfort ve výrobních závodech, halách, skladech a jiných podobných prostorách. Díky tomu, že využívá nízké provozní teploty, je také schopen propojit značnou úsporu energie s nízkými náklady na instalaci i řízení. Komponenty systému LOEX Space jsou navrženy tak, aby byly schopny uspokojit typické potřeby velkých ploch, kterými se pracovní prostředí vyznačují. Trubky z PE-Xa, dostupné ve dvou průměrech (25 × 2,3 mm včetně provedení ENGEL nebo 20 × 2 mm), umožňují sestavení delších okruhů, což pokládku celého systému optimalizuje a racionalizuje.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER