Net4gas – kondenzační kotle Aquakond AKY s chytrou regulací SmartWeb

Držiteli výlučné licence pro přepravu zemního plynu v ČR Net4gas jsme prostřednictvím partnerské montážní firmy, v rámci velkého výběrového řízení, dodali plynové kondenzační kotle Aquakond AKY50. Kotle byly zvoleny, mimo jiné, také pro svoji schopnost pracovat ve venkovním prostředí.

 

Firma Net4gas zajišťuje přepravu zemního plynu přes ČR, zároveň také vnitrostátní přepravu zemního plynu partnerům v rámci ČR. Historie společnosti je dlouhá více než 45 let. Net4gas přepraví každý rok okolo 45 miliard m3 zemního plynu, z toho zhruba 8 miliard m3 slouží pro domácí spotřebu, a provozuje více než 3 800 km plynovodů. Na území České republiky má tři hraniční předávací stanice, čtyři kompresní stanice a další téměř stovku předávacích stanic na rozhraní vnitrostátní distribuci plynu.

 

Ve vyhlášeném výběrovým řízení pro Net4gas, kompresní stanice Břeclav, byly přihlášeny plynové kondenzační kotle Aquakond AKY50, konkrétně 12 ks, a k tomu chytrá dotyková regulace SmartWeb. Tato kombinace umožňuje vzdáleně řídit, nastavovat a kontrolovat celou soustavu kotlů, i když se každý nachází u jiné budovy. Díky vysoké spokojenosti s plynovými kondenzačními kotli Aquakond AKY bylo rozhodnuto o doobjednání dalšího kusu pro vytápění správní budovy.

 

Parametry instalace:

Produkty z reference

Vytápění hal Regulace SmartWeb/SmartEasy

SmartWEB a SmartEASY termostat

detail produktu
Vytápění hal kondenzační plynový kotel

Kondenzační plynový kotel AQUAKOND AKN – až 100 kW

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER