Tělocvična ZŠ Buchlovice (hala Cihelna) – tmavé zářiče Inframax EURAD

Návrh a dodání vytápění pro nově postavenou víceúčelovou sportovní halu v Buchlovicích jsme vyřešili pomocí tmavých infrazářičů Inframax EURAD MSC. Požadavkem investora bylo navrhnout vytápění, které zároveň bude chráněn před odraženými míči apod.

 

Protože se hala může rozdělit na poloviny, je potřeba řešit také vytápění pouze té části interiéru, kde se zrovna akce koná. Pro tento účel slouží regulace Bluepoint, která navíc nabízí programovatelné týdenní časová pásma, kde si lze nastavit, kdy je potřeba topit.

 

Moderní víceúčelová hala a tělocvična byla postavena v roce 2018 městysem Buchlovice. Nabízí hříště o rozměrech 45 × 25 m, tribunu pro 132 osob, kompletní bezbariérový přístup, relaxační část se saunou, bufet a prostory pro trenéry. Kromě sportovního náčiní a nářadí poskytuje také náhradní podlahu pro nesportovní akce.

 

Víceúčelová hala nabízí velké možnosti využití – od sportů (házená, futsal, florbal, volejbal, basketbal, badminton,…) až po pořádání kulturních akcí (plesy, hody, koncerty,…). Během dopoledne slouží hala jako tělocvična pro základní školu Buchlovice. Odpoledne je pak k dispozici široké veřejnosti. Vnitřní prostor je možné rozdělit na dva menší samostatné prostory pomocí závěsné stěny. Pro pořadatele je k dispozici také rozkládací pódium.

 

Parametry instalace:

Produkty z reference

Tmavý infrazaric Inframax Eurad Eco I

Tmavý infrazářič Inframax EURAD MSM

detail produktu

Tmavý infrazářič Inframax EURAD MSC

detail produktu
Inframax eurad xenon plus

Tmavý infrazářič INFRAMAX EURAD MSU

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER