Pressol Tachov – sálavé panely EUTERM

Pro našeho partnera, významnou montážní společnost z Prahy zabývající se velkými zakázkami a dodávkami TZB, jsme dodávali naši technologii sálavých panelů EUTERM do nově vzniklé výrobní haly společnosti Pressol v Tachově. Teplovodní sálavé panely EUTERM nejen že bez problémů splnily všechny technické a designové požadavky investora a montážní firmy, ale zároveň při zachování špičkové kvality a důrazu na preciznost výroby byly dodány za příznivou cenu. Naše panely dodáváme jako výhradní dodavatel od výrobce s více než 40 letou tradicí a působností na trhu celé Evropy.

Součástí dodávek našich panelů jsou i profesionální výpočty a návrhy v našem speciálním výpočtovém softwaru včetně animace o chování a distribuci tepla v daném objektu. Pro návrhy a technické posouzení zakázek pro naše partnery, jimiž jsou montážní firmy, velkoobchody a projektanti, používáme jak naše technické specialisty s letitou praxí a zkušenostmi, ale i externí projektanty se kterými dlouhodobě spolupracujeme. V případě nutnosti můžeme využít obrovské zázemí našeho výrobního partnera.

V této zakázce bylo profesionálně instalováno a zapojeno celkem 1,3 kilometru našich sálavých panelů a díky skvělé propracovanosti tvořící na pohled jednolitou řadu bez viditelných přechodů a spojů.

Parametry instalace:

Produkty z reference

Teplovodní a klimatizační sálavé panely EUTERM

Teplovodní a klimatizační sálavé panely EUTERM

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER