Alinvest – kondenzační kotle AKY/AKN, kalorifery Kalormax

Pro předního evropského a největšího domácího výrobce hliníku jsme měli tu čest dodávat v různých fázích plynové kondenzační kotle AKY, následované jejich novější generací AKN. Alinvest je renomovaná firma s více než 90letou tradicí.

 

Námi dodané plynové kotle jsou umístěné ve strategických oblastech areálu, kde zabezpečují zdroj tepla. Tím zajišťují ohřev vody pro různé provozy, jako jsou sklad, laboratoř, vodní hospodářství či administrativa. Pro zajištění tepelné pohody zaměstnanců pak slouží různá topidla podle konkrétního umístění – v administrativních prostorách jsou to klasické radiátory, zatímco v provozních halách jsou to naše průmyslové kalorifery Kalormax.

 

Historie Alinvestu se začala psát již v roce 1930. Firma se specializuje na výrobu obalových materiálů, válcovaných polotovarů a desek z hliníku. Dnes je její podnikání založeno na třech pilířích – automobilovém průmyslu, stavebnictví a flexibilních obalech hlavně pro farmaceutický a potravinářský průmysl. Alinvest byl první firmou v Evropě, která v roce 1972 spustila výrobu prvního kontinuálně litého pásu. Jen v ČR zaměstnává kolem 1000 lidí. Během roku 2020 investovala firma 427 milionů korun, což s předchozími dvěma roky činí úctyhodných 1,1 miliardy korun. Každá investice do výrobního závodu pomáhá Alinvestu snižovat svou uhlíkovou stopu, což je cíl, kterému se podařilo přiblížit i výměnou staré kotelny za naše kondenzační kotle. Alinvest také aktivně přispívá k rozvoji svého regionu, finančně podporuje místní sportovní kluby a kulturní a společenské akce.

 

ZÁKLADNÍ PARAMETRY INSTALACE

12 všechny reference

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER