SIKO koupelny, vzorková prodejna Chomutov – AERMAX PLUS, dveřní clona BARERA

Do nově otevřené vzorkové prodejny společnosti SIKO KOUPELNY a.s. v Chomutově jsme pro montážní firmu dodávali plynové agregáty a dveřní clonu. Zástupci investora, společnosti SIKO KOUPELNY a.s., měli poměrně jasné představy o každém zařízení, které bude ve vzorkovém showroomu instalováno, a to s promyšlením každého detailu.

Jejich prioritou a požadavkem u technologie dodavatelů byl nejen na pohled pěkný design zařízení, ale i kvalita technologie jako takové. Protože jsou naše agregáty špičkou na trhu po všech stránkách, byl výběr naší společnosti, jakožto dodavatele technologie, tou správnou cestou.

Do prodejny byly instalovány naše plynové agregáty vyšší řady AERMAX PLUS s plynule modulovaným výkonem a chytrým řízením pomocí termostatu SMARTCONTROL, který například umožňuje více jak 100 parametrů volitelného nastavení.

Do vzorkové prodejny SIKO v Chomutově byla již instalována naše nová řada jednotek, která kromě menších rozměrů a tiššího chodu disponuje jako jediná na trhu LCD displejem s autodiagnostickými prvky přímo na jednotce. Samozřejmostí u těchto agregátů jsou patentované nerezové 3D oboustranně profilované výměníky a nerezové spalovací komory.

Za zmínku u AERMAX PLUS také v neposlední řadě stojí jejich velmi úsporné chování, které dokáže ušetřit až 20 % nákladů spojených se spotřebou plynu.

Další technologie umístěná na této vzorkové prodejně je naše dveřní clona BARERA, v tomto případě pouze tlaková – bez ohřevu, která díky svým silným ventilátorům vyniká svou funkcí zabránění vstupu chladu z vnějšího prostoru do prodejny při otevřených dveřích. Spouštění clony je řízeno pomocí pohybových čidel.

Produkty z reference

AERMAX KONDENSA LK/LKN – kondenzační ohřívač vzduchu

detail produktu
Vratová clona BARERA - elektrický dohřev

Vratová clona Barera R s elektrickým ohřevem

detail produktu
Vratová clona BARERA - tlaková

Tlaková vratová clona BARERA R/HD

detail produktu

Aermax PLUS – plynule modulovaný ohřívač

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER