SSÚD Rudná – Aermax PLUS

Pro našeho zákazníka, montážní firmu z Prahy, která získala tuto zakázku k realizaci, jsme dodávali naši technologii plynule modulovaných plynových agregátů AERMAX PLUS do zakázky pro SSÚD Rudná. V této realizaci, kde jsme byli s našimi výrobky zapracováni již v projektové dokumentaci, šlo od prvopočátku o použití co nejefektivnější technologie vytápění co do poměru výkon/spotřebovaná energie. Proto do této zakázky byly zvoleny naše velmi chytré a úsporné – plynule modulované jednotky AERMAX PLUS.

Jednotky jsou zde řízeny samostatně na sekce pomocí našich centrálních ovladačů – SMARTCONTROL. Nespornou výhodou, oproti levným ohřívačům vzduchu na trhu, jsou zde kromě špičkové technologie v podobě patentu na spalinovou komoru a nerezového 3D profilovaného výměníku, také velmi chytrá AUTODIAGNOSTIKA, kterou má každá naše jednotka nejen řady AERMAX PLUS.

Specifický požadavek na této zakázce byl v zavěšení jednotek podstropně. Takže jsme zvolili naše jednotky pro vertikální instalace s možností zavěšení na ocelová lanka, řetízky, nebo závitové tyče. Odkouření a sání bylo z hlediska prostupů střešním pláštěm provedeno pomocí koaxiálních trubek a komínových hlavic.

Mimo instalaci naší vyšší řady plynule modulovaných jednotek PLUS zde byly také použity naše elektrické zářiče HELIOS.

Parametry instalace:

Produkty z reference

AERMAX KONDENSA LK/LKN – kondenzační ohřívač vzduchu

detail produktu

Aermax PLUS – plynule modulovaný ohřívač

detail produktu

Aermax Rapid LRP/LRN – plynový agregát

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER