Cortizo – nízkoteplotní infrazářič EUCERK

Firma Cortizo nás oslovila s požadavkem vyřešit rozšíření vytápěcího systému využívající teplovodních ohřívačů (kaloriferů) Kalormax. Plánovaná přístavba výrobních hal měla 35 000 m2.  Požadavek klienta byl, abychom navázali na teplovodní systém a použili opět kalorifery Kalormax, se kterými byla výborná zkušenost a destratifikátory Queen.

 

Po projekci a výpočtech našeho projektantského týmu však bylo zjištěno, že se bude muset použít pro správný tepelný komfort uvnitř haly 28 ks jednotek Kalormax KA56 (56 kW) a 14 ks destratifikátorů Queen. Přitom by ale nestačila současná kapacita kotelny a ani by výkon nebyl stále dostačující při doplnění dalšího kotle o výkonu 800 kW! Navrhli jsme tedy změnit topné médium na plyn a použít plynové ohřívače vzduchu Aermax. Avšak po zpřesnění požadavků na vytápění v hale, dispozic, využívání atd. jsme navrhli použití infrazářičů.

 

Zástupci firmy Cortizo navštívili několik výrobních hal v rámci celé Evropy, kde jsou nainstalovány nízkoteplotní infrazářiče EUCERK. Ihned došli ke zjištění, že tento produkt splní veškeré jejich požadavky a nároky. Nový projekt počítající s nízkoteplotními zářiči byl pak rychle schválen a realizován, aby se stihl původní plánovaný termín celé výstavby a vybavení nových hal.

 

Parametry instalace:

 

Firma Cortizo maximálně využívá nejnovější technologické možnosti a díky systému EUCERK získala nejmodernější systém sálavého vytápění, jehož hlavními výhodami jsou:

„Oceňujeme zdravý přístup k návrhu vytápění našich hal.“

 

Produkty z reference

Vytápění hal Eucerk - nízkoteplotní infrazářič

Nízkoteplotní infrazářič Inframax EUCERK

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER