FARMET zemědělské stroje – Aermax Rapid s větrací komorou

Společnost Farmet a. s. je dynamicky se rozvíjející českou společností zabývající se vývojem, výrobou, prodejem a servisem zemědělských strojů na zpracování půdy a setí, a technologií na zpracování olejnin, rostlinných olejů a výrobu krmiv. Požadavkem investora bylo dodání plynových ohřívačů vzduchu společně s možností větraní – to vše při splnění normy ECODESIGN.

 

Firma Farmet a.s se na nás obrátila hned s prvními myšlenkami na vyřešení problému s vytápěním jejich haly. Díky tomu byl celý projekt pod odbornou kontrolou projektantů zaměřených na vytápění hal (externě) a konzultantů z našich řad, kteří se osobně podíleli při přípravách přímo na místě projektu. Kromě vytápění haly bylo potřeba navrhnout také větrání haly v souladu s normou ECODESIGN.

 

Volba na plynové ohřívače vzduchu Aermax Rapid padla z důvodu např. účinnosti, snadnosti úpravy a napojitelnosti na VZT sestavu, ceny a kvality (díky předchozím pozitivním zkušenostem).

 

Pro tuto instalaci byla také navržená a sestavená individuální regulace, která kromě Aermax Rapid a VZT sestavy ECODESIGN ovládá také odtahové ventilátory v hale z dřívější instalace. Hlavním „mozkem“ ovládání je Bluepoint 401, který má pod sebou např. dálkové ovladače pro jednotky Rapid (G12800), servopohony a jejich ovladače a dále na míru vyrobené ovládací skříně (s funkcí větrání/topení/letní a zimní provoz) s možností napojení dalších externích zařízení, jako jsou např. právě zmíněné odtahové ventilátory.

 

Již z dřívejšího projektu používá Farmet a.s. také tlakové vratové clony BARERA s radiálním ventilátorem.

 

Parametry instalace:

Produkty z reference

Vratová clona BARERA - tlaková

Tlaková vratová clona BARERA R/HD

detail produktu

Aermax Rapid – dvoustupňový ohřívač

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER