zobrazit kategorie produktů

Plynové ohřívače vzduchu AERMAX a AGRO

AERMAX KONDENSA – kondenzační ohřívač vzduchu AERMAX KONDENSA – kondenzační ohřívač vzduchu

Aermax Kondensa (LKN/LK) – první plně kondenzační ohřívač vzduchu s permanentní kondenzací a celkovou skutečně ověřenou účinností až 108,4 %.  Úspora topných nákladů až 50 % a splnění ecodesignu 2021 již s předstihem. Budoucnost a next step je kondenzace, ne pouze modulace. Současná 3. generace vybavena digitálním řízením výkonu, autodiagnostikou s více jak 140 výkonostními a provozními parametry. Výborná hodnocení v recenzích, jednotka opatřena švýcarskými certifikáty.

detail produktu
Aermax Rapid – plynový agregát Aermax Rapid – plynový agregát

Plynule modulovaný plynový ohřívač vzduchu bez kondenzace a plně vyhovující evropskému nařízení platnému od 1. 1. 2021 – EcoDesign 2021. Účinnost Hi až 96,8 %, rozsah výkonů 5 – 97 kW – vše v třídě NOx č. 5. Výhodný plynový agregát pro vytápění haly.

detail produktu
Ohřívač vzduchu Aermax s radiálním ventilátorem Ohřívač vzduchu Aermax s radiálním ventilátorem

Plynové ohřívače vzduchu Aermax LKC jsou technicky vyspělé ohřívače vzduchu osazené úspornými výkonnými radiálními ventilátory. Takto vybavené jednotky dosahují vysokých hodnot použitelného statického tlaku, které tak umožňují použití zařízení se sáním případně i výdechem do nebo z vzduchotechnického potrubí. Jednotky jsou na výdechu a sání osazeny VZT přírubou. Vysoký použitelný tlak umožňuje osazení jednotky činnou filtrací s kapsovým filtrem dle požadavku prostředí.

 

detail produktu
Venkovní instalace AERMAX KONDENSA Venkovní instalace AERMAX KONDENSA

Plynový ohřívač vzduchu vhodný pro venkovní instalaci je osazen radiálním nebo axiálním ventilátorem. Díky použití nejnovějších technologií a kvalitních materiálů nabízí jednotky nízké hodnoty NOx ve spalinách, nízkou spotřebu plynu a dlouhou životnost. Jednotka je v souladu s předpisy EcoDesign. Tepelný výkon mezi 4,97  kW až 97,15 kW.

detail produktu
Agromax G plynový ohřívač vzduchu Agromax G plynový ohřívač vzduchu

AGROMAX G je plynový ohřívač vzduchu s přímým spalováním navržený speciálně pro budovy s hospodářskými zvířaty, jako jsou drůbežárny, vepříny apod. Jedná se o topidlo určené do interiéru, topné médium je zemní plyn nebo propan. Tato řada G obsahuje tři výkonové modely v rozmezí od 30 do 100 kW topného výkonu. Skříň jednotky je možná pozinkovaná nebo korozivzdorná. Díky premixovému hořáku má plynový agregát nízké emise NOx a CO2, čímž zajišťuje lepší klima. AGROMAX je dokonale uzpůsoben tak, aby dodával konzistentní a spolehlivé teplo, které pomáhá regulovat vnitřní klima hospodářské budovy.

detail produktu
Agromax X plynový ohřívač vzduchu pro venkovní instalaci Agromax X plynový ohřívač vzduchu pro venkovní instalaci

AGROMAX X je plynový ohřívač vzduchu s nepřímým spalováním určený pro venkovní instalaci a vytápění velkých zemědělských objektů. Topné médium je propan nebo zemní plyn. Specifická kontrukce (jak vnitřní, tak venkovní části) umožňuje velmi snadné a rychle vyčištění jednotky. Hořák v AGROMAX X snižuje spotřebu energie až o 25 % oproti klasickým ohřívačům vzduchu.  zavřený spalovací systém zabraňuje přenosu emisí CO2 dovnitř objektu – to snižuje potřebu větrání, na rozdíl od systému s přímým spalováním.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER