zobrazit kategorie produktů

Plynové ohřívače vzduchu AERMAX a AGRO

AERMAX KONDENSA – kondenzační ohřívač vzduchu AERMAX KONDENSA – kondenzační ohřívač vzduchu

‎⭐ Hvězda mezi plynovými ohřívači. 1.plně kondenzační ohřívač vzduchu a celkovou skutečně ověřenou účinností 108 %. Úspora topných nákladů až 50 %! ✅ Aermax Kondensa (LK) – první plně kondenzační ohřívač vzduchu s permanentní kondenzací a celkovou skutečně ověřenou účinností až 108,4 %.  Úspora topných nákladů až 50 % a splnění ecodesignu 2021 již s předstihem. Budoucnost a next step je kondenzace, ne pouze modulace.

detail produktu
Aermax PLUS – plynule modulovaný ohřívač Aermax PLUS – plynule modulovaný ohřívač

Projektanty oblíbená řada modulovaných plynových ohřívačů využívaných v nejrůznějších místech s požadavkem na kvalitní vytápění. Ve své třídě bezkonkurenčně nejvyšší účinnost – až 94 %.

detail produktu
Aermax Rapid – dvoustupňový ohřívač Aermax Rapid – dvoustupňový ohřívač

Jednoduché a účinné topidlo při zachování vysokého standardu. Dvoustupňový plynový ohřívač vzduchu s 50 lety zkušeností a technologického vývoje. Nabízí více možností a výhod oproti běžným dvoustupňovým ohřívačům na trhu. 

detail produktu
Ohřívač vzduchu s radiálním ventilátorem Ohřívač vzduchu s radiálním ventilátorem

Plynové ohřívače vzduchu Aermax jsou technicky vyspělé ohřívače vzduchu osazené úspornými výkonnými radiálními ventilátory. Takto vybavené jednotky dosahují vysokých hodnot použitelného statického tlaku, které tak umožňují použití zařízení se sáním případně i výdechem do nebo z vzduchotechnického potrubí. Jednotky jsou na výdechu a sání osazeny VZT přírubou. Vysoký použitelný tlak umožňuje osazení jednotky činnou filtrací s kapsovým filtrem dle požedavku prostředí.

 

detail produktu
Venkovní instalace AERMAX RAPID Venkovní instalace AERMAX RAPID

Plynový ohřívač vzduchu vhodný pro venkovní instalaci je osazen radiálním nebo axiálním ventilátorem. Díky použití nejnovějších technologií a kvalitních materiálů nabízí jednotky nízké hodnoty NOx ve spalinách, nízkou spotřebu plynu a dlouhou životnost. Jednotka je v souladu s předpisy ES 0476CQ0451. Příkon mezi 34 kW až 73 kW. Jednotka je opatřena premixovým hořákem, splňuje emisní třídu 5.

detail produktu
AGRO plynový ohřívač vzduchu s přímým spalováním ARTG AGRO plynový ohřívač vzduchu s přímým spalováním ARTG

Plynový ohřívač vzduchu s přímým spalováním (tj. bez výměníku) se 100% účinností, kdy vzduch je ohříván přímo nízkoemisním ekologicky šetrným premix plamenem a vháněn do vytápěné haly. Toto topidlo je speciálně vyvinuto pro zemědělce a jeho konstrukce je přímo určena pro farmáře a chovatele dobytka, drůbeže nebo do skleníků – zejména tam, kde je vysoká výměna vzduchu.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2020 - 4heat s.r.o.
Vyrobil UNIFER UNIFER