Nadrozměrná přeprava Hynčica – AERMAX PLUS

Pro svoji halu, na opravu a servis kamionů a přívěsů pro nadrozměrné náklady, hledal investor ideální řešení pro vytápění. Kromě požadavků na teplotu v pracovní výšce investor požadoval nižší náklady na plyn a kvalitní zařízení v designovém provedení.

Dodané jednotky AERMAX Plus jsou oblíbenou řadou plně modulovaných ohřívačů vzduchu. Ve své třídě má nejvyšší účinnost až 93,9 % a velmi nízké emise NOx (< 28 ppm) a CO2 (< 5 ppm). AERMAX Plus dosahuje nejnižší spotřeby plynu s emisní třídou 5. Dále nabízí digitální řídící elektroniku, komunikaci přes MODBUS, digitální LCD displej přímo na čelní straně ohřívače a příjemné ovládání.

Ohřívače vzduchu AERMAX Plus byly dodány s chytrou regulací SMART Control, která umožňuje ovládat až 32 zařízení. Na ovladači lze vyčíst provozní stavy, historii parametrů a analýzu systému.

Pro maximální efektivnost vytápění jsou použity destratifikátory Queen, které účinně zabrání stratifikaci vzduchu pod stropem a pomáhají udržet požadovanou teplotu v pracovní výšce. K destratifikátorům patří chytrá regulace řízena diferenčním termostatem a čidly pro čistě autonomní fungování.

Zákazník, ač měl v projektu a nabídce levnější a méně kvalitní technologii jiného výrobce, se rozhodl v konečném stádiu realizace, díky svému rozumu a náročnosti na kvalitu, pro kvalitní a osvědčené jednotky AERMAX Plus, které jsou na českém trhu více než 20 let a nabízí plně plynulou modulaci.

Parametry instalace:

Produkty z reference

Destratifikátor Queen

Destratifikátor Queen

detail produktu

AERMAX KONDENSA LK/LKN – kondenzační ohřívač vzduchu

detail produktu

Aermax PLUS – plynule modulovaný ohřívač

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER