zobrazit kategorie produktů


Warning: Attempt to read property "name" on bool in /data/web/virtuals/308554/virtual/www/domains/4heat.cz/wp-content/themes/4heat/category.php on line 43

Tepelné čerpadlo vzduch-voda Duetto Tepelné čerpadlo vzduch-voda Duetto

Tepelné čerpadlo vzduch voda SAX Aqua Duetto je revoluční řešení 2v1 pro efektivní, ekonomické a ekologické vytápění, chlazení a ohřev TV. Uvnitř vnitřní jednotky jsou dvě nezávislá a samostatná tepelná čerpadla. Vše jsme navrhli s důrazem na maximální účinnost a minimální náklady. Díky unikátní konstrukci a pokročilým technologiím je ideální volbou pro každého, kdo hledá spojení pohodlí, výkonu a udržitelnosti.

detail produktu
SAX Air – tepelné čerpadlo vzduch-vzduch SAX Air – tepelné čerpadlo vzduch-vzduch

Efektivní řešení pro vytápění a chlazení velkých prostor, jako jsou sklady, výrobní haly, tělocvičny, obchody, garáže nebo laboratoře. S výkonem až 40 kW pro topení a 38 kW pro chlazení zvládne spolehlivě regulovat teplotu ve vašich prostorách. Díky své všestrannosti a efektivitě je tepelné čerpadlo vzduch-vzduch SAX Air špičkou ve své kategorii.

detail produktu
Aermax AX – designový kalorifer Aermax AX – designový kalorifer

Aermax AX teplovodní ohřívače vzduchu (kalorifery) jsou špičkově navržené jednotky jak z hlediska designu, tak i užitných vlastností pro vytápění hal (průmyslové haly, showrooms, tělocvičny, konferenční sály). Vysoká odolnost, životnost, snadná a rychlá montáž.

detail produktu
SAX HTi20 tepelné čerpadlo vzduch-voda SAX HTi20 tepelné čerpadlo vzduch-voda

SAX HTi20 je model vysokoteplotního invertorového tepelného čerpadla vzduch-voda s přírodním chladivem R290 s maximálním topným výkonem v řadách až 8 nebo 12 kW, A+++ a vysokým COP až 5,02. Tepelné čerpadlo SAX se skvěle hodí jak do většího rodinného domu, tak do firmy. To vše díky použití efektivní konstrukce – vznikla na základě dlouholetých zkušeností těch nejlepších konstruktérů. Naše zařízení  vyrábíme v souladu s ekologickou myšlenkou – velkou pozornost věnujeme ochraně životního prostředí.

detail produktu
Větrací rekuperační jednotka Aldes InspirAIR Top Větrací rekuperační jednotka Aldes InspirAIR Top

Vzduchotechnická jednotka s rekuperací pro domácnosti zajistí stálé větrání a čistý vzduch ve Vašem bytě či rodinném domě. Maximálně kompaktní rozměry 56 × 56 cm (v půdorysu) dovolují umístit zařízení téměř kamkoli – do skříně, nad pračku apod. Aldes InspirAIR Top můžete ovládat také přes mobilní aplikaci, čímž máte kvalitu vnitřního ovzduší a celkové klima svého obydlí pevně ve svých rukách. Nejvyšší řada obsahuje entalpický výměník.

detail produktu
Flexit Nordic S nástěnná rekuperace Flexit Nordic S nástěnná rekuperace

Energeticky účinné a ultra tiché rekuperační jednotky Nordic S jsou nejnovější řadou větracích systémů pro všechny typy obytných prostor. Větrací jednotka Flexit Nordic S je navržena tak, aby byla energeticky účinná v náročném severském klimatu. Zařízení je vhodné pro byty, rodinné domy, vily a malé komerční budovy a přispívá k dobrému vnitřnímu klimatu. Velkým benefitem je snadné připojení ke kuchyňské digestoři s řešením bypassu. Větrací jednotka má vysoce účinné rotační rekuperátory tepla s teplotní účinností až 85 % a ventilátory s nízkou spotřebou energie.

detail produktu
AH Sport – vytápění nafukovacích hal AH Sport – vytápění nafukovacích hal

Kondenzační jednotky AH jsou ideální pro vytápění nafukovacích hal. Jednotky jsou plně ve shodě s EcoDesign 2018 a 2021, využívají pro ohřev vzduchu přímý výměník s modulovaným premixovým hořákem. K dispozici jsou monoblokové nebo modulární verze pro zapojení do kaskády. Jednotky AH byly navrženy pro vytápění sportovních hal, výstavních, tlakových a tenzostatických budov,  skladů, průmyslových prostor, kostelů a dalších. Díky modularitě jednotky AH umožňují snadnou výměnu starých topných jednotek v místech s obtížnou přístupností.

detail produktu
AERMAX KONDENSA – kondenzační ohřívač vzduchu AERMAX KONDENSA – kondenzační ohřívač vzduchu

Aermax Kondensa (LKN/LK) – první plně kondenzační ohřívač vzduchu s permanentní kondenzací a celkovou skutečně ověřenou účinností až 108,4 %.  Úspora topných nákladů až 50 % a splnění ecodesignu 2021 již s předstihem. Budoucnost a next step je kondenzace, ne pouze modulace. Současná 3. generace vybavena digitálním řízením výkonu, autodiagnostikou s více jak 140 výkonostními a provozními parametry. Výborná hodnocení v recenzích, jednotka opatřena švýcarskými certifikáty.

detail produktu
SPORTBODEN velkoplošné podlahové vytápění pro sportovní haly SPORTBODEN velkoplošné podlahové vytápění pro sportovní haly

Systém podlahového vytápění LOEX Sportboden dává maximální svobodu v následném návrhu daného prostoru. Vestavuje se totiž do podlahy zcela neviditelně, takže je vhodný pro jakýkoliv architektonický záměr, ať už se jedná o novou výstavbu, či rekonstrukci již existujícího sportovního zařízení. Absence vnějších prvků znamená volný pohyb i ničím neručený vzhled, více prostoru k dispozici pro rozmístění nejrůznějšího vybavení a menší riziko úrazů způsobených vyčnívajícími trubkami. Maximální svoboda v rozvržení oken a příček i v organizaci vnitřních ploch. V tomto případě lze celý prostor využít k pohybovým aktivitám bez nebezpečí a překážek.

detail produktu
SPACE 20/25 velkoplošné podlahové vytápění pro haly SPACE 20/25 velkoplošné podlahové vytápění pro haly

Systém sálavého podlahového topení LOEX SPACE byl speciálně vyvinut a navržen tak, aby zajišťoval maximální komfort ve výrobních závodech, halách, skladech a jiných podobných prostorách. Díky tomu, že využívá nízké provozní teploty, je také schopen propojit značnou úsporu energie s nízkými náklady na instalaci i řízení. Komponenty systému LOEX Space jsou navrženy tak, aby byly schopny uspokojit typické potřeby velkých ploch, kterými se pracovní prostředí vyznačují. Trubky z PE-Xa, dostupné ve dvou průměrech (25 × 2,3 mm včetně provedení ENGEL nebo 20 × 2 mm), umožňují sestavení delších okruhů, což pokládku celého systému optimalizuje a racionalizuje.

detail produktu
Aermax Rapid – plynový agregát Aermax Rapid – plynový agregát

Plynule modulovaný plynový ohřívač vzduchu bez kondenzace a plně vyhovující evropskému nařízení platnému od 1. 1. 2021 – EcoDesign 2021. Účinnost Hi až 96,8 %, rozsah výkonů 5 – 97 kW – vše v třídě NOx č. 5. Výhodný plynový agregát pro vytápění haly.

detail produktu
Aermax PLUS – plynule modulovaný ohřívač Aermax PLUS – plynule modulovaný ohřívač

Projektanty oblíbená řada modulovaných plynových ohřívačů využívaných v nejrůznějších místech s požadavkem na kvalitní vytápění. Ve své třídě bezkonkurenčně nejvyšší účinnost – až 94 %.

detail produktu
Templari Kita Air Templari Kita Air

Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch Kita Air od italského výrobce Templari představuje moderní a efektivní řešení pro vytápění a chlazení průmyslových a komerčních prostor. Díky své vysoké účinnosti je vhodnou volbou pro zabezpečení příjemného klimatu v různých typech budov a hal. Tato řada klade důraz na design a hodí se tak do prostor jako showroomy a prodejny.

detail produktu
Kalormax KA-HC teplovodní ohřívač vzduchu Kalormax KA-HC teplovodní ohřívač vzduchu

Spolehlivý komfort se špičkovým designem. Teplovodní ohřívač vzduchu Kalormax KA-HC je prvotřídní řešení pro průmyslové vytápění, které kombinuje výkonnost, efektivitu, eleganci s nízkými investičními náklady. S naším ohřívačem vzduchu přinášíte teplo a pohodlí do vašich velkých prostor, aniž byste obětovali estetiku.

detail produktu
Aermax Rapid – dvoustupňový ohřívač Aermax Rapid – dvoustupňový ohřívač

Jednoduché a účinné topidlo při zachování vysokého standardu. Dvoustupňový plynový ohřívač vzduchu s 50 lety zkušeností a technologického vývoje. Nabízí více možností a výhod oproti běžným dvoustupňovým ohřívačům na trhu. 

detail produktu
SAX Aero – dostupná rekuperace SAX Aero – dostupná rekuperace

Větrací jednotka SAX Aero s vysokým zpětným ziskem tepla slouží jako zdroj zdravého a čistého vzduchu v domácnosti. Vhodné pro byty v centrech městech a dalších místech, kde je prašné a hlučné prostředí. Pro letní období je samozřejmostí obtoková ventilace – By-Pass. Kvalita jednotky je ověřena napříč celou Evropou, instalace v Německu, Belgii, Nizozemí, Francii,…

detail produktu
Větrací rekuperační jednotka Aldes InspirAir Home Větrací rekuperační jednotka Aldes InspirAir Home

Zavedené řešení ventilace s maximálně jemnou filtrací vzduchu pro nejnáročnější. Rekuperační jednotka Aldes InspirAir Home je centrální systém čištění vzduchu pro rodinné domy a byty s rekuperací tepla. Jednotka Aldes InspirAir čistí vzduch s až 99% účinností a navíc jej zbavuje prachu, jemných částic, pylů, bakterií a alergenů, tím zlepšuje kvalitu života ve Vašem bytě – bez potřeby otevírání oken a s tichým provozem, který ani neuslyšíte. Celá jednotka lze ovládat přímo z mobilního telefonu a díky tomu můžete mít klima svého bytu plně pod kontrolou.

detail produktu
Větrací rekuperační jednotka Aldes Dee Fly Cube 300/370 – výroba ukončena Větrací rekuperační jednotka Aldes Dee Fly Cube 300/370 – výroba ukončena

Domácí vzduchotechnická jednotka s rekuperací určená pro stálé větrání a čištění vzduchu v bytech a rodinných domech. Aldes Dee Fly Cube nabízí velmi nízkou hlučnost a kompaktní rozměry ve tvaru kostky. Svou malou velikostí (šířka 60 cm) se vejde i do bytů např. nad pračku prádla. Zařízení lze ovládat také přes mobilní aplikaci, čímž získáte klima svého domu plně pod kontrolu.

detail produktu
HVLS destratifikátor DESTRATO HVLS destratifikátor DESTRATO

HVLS destratifikátory slouží pro ochlazování a vyrovnávání teplot uvnitř haly. DESTRATO jsou velkoplošné pomaluchodné ventilátory se speciálně aerodynamicky tvarovanými dlouhými lopatkami, s celkovým průměrem až 7,3 metru.

detail produktu
Kompaktní vzduchotechnické jednotky E-C/R Kompaktní vzduchotechnické jednotky E-C/R

Kompaktní jednotky E-C/R nabízejí vysokou energetickou účinnost, plnou automatizaci, tichý chod a použití na principu plug-and-play. Vyrábějí se ve dvou modelech – E-C s protiproudým tepelným výměníkem a E-R s rotačním výměníkem. Samozřejmostí je webový řídící systém. Vzduchotechnické jednotky E-C/R splňují EcoDesign 2018 a Eurovent.

detail produktu
Modulární vzduchotechnická jednotka E-M Modulární vzduchotechnická jednotka E-M

Modulární (sestavná) vzduchotechnická jednotka E-M nabízí široké možnosti vytvoření VZT jednotky na míru dle požadavků daného projektu. Díky dvojitým panelům s izolací z minerální vlny je zaručena maximální ochrana před tepelnými mosty a dalšími nežádoucími úniky. E-M umí chladit i vytápět a jsou dostupné dvě varianty rekuperátoru – deskový a rotační. Tyto modulární jednotky umí dosahovat vzduchových výkonů až 80 000 m3/h.

detail produktu
SAX Terris modulární kondenzační kotel – kotelna SAX Terris modulární kondenzační kotel – kotelna

Nová generace modulárních kaskádových kondenzačních plynových kotlů SAX Terris nabízí kompletní řešení pro vytápění a přípravu teplé vody pro bytové domy. Technika SAX Terris má ověřený nový koncept prefabrikovaných kaskádových kotlových sestav, které se velmi snadno a rychle instalují – zjednodušeně jde o snadnou skládačku „all-in-one“. Naše řešení je určeno pro všechny typy instalací, jako jsou bytové domy, průmyslové, hospodářské a administrativní budovy, školy, maloobchodní prodejny a další.

detail produktu
Vratová clona Barera VAW s teplovodním ohřevem Vratová clona Barera VAW s teplovodním ohřevem

Dochází u Vás k častému otevírání a zavírání vrat? BARERA je označení kvalitních a profesionálních vratových clon (bariér) pro zabezpečení objektů před tepelnými ztrátami přes vjezdová vrata, dveře či brány. BARERA VAW je vratová clona s teplovodním ohřevem, která zaručí zabránění nekontrolované výměny vzduchu mezi vnitřním a vnějším prostředím. Vratové clony jsou tak vhodným doplňkem ke stávajícím topným a chladícím systémům.

detail produktu
Vratová clona Barera VAE s elektrickým ohřevem Vratová clona Barera VAE s elektrickým ohřevem

Dochází u Vás k častému otevírání a zavírání vrat? BARERA je označení kvalitních a profesionálních vratových clon (bariér) pro zabezpečení objektů před tepelnými ztrátami přes vjezdová vrata, dveře či brány. BARERA VAE je vratová clona s elektrickým ohřevem, která zaručí zabránění nekontrolované výměny vzduchu mezi vnitřním a vnějším prostředím. Vratové clony jsou tak vhodným doplňkem ke stávajícím topným a chladícím systémům.

detail produktu
Teplovodní vratová clona BARERA R Teplovodní vratová clona BARERA R

Pokaždé, když jsou otevřeny vrata, teplota vnitřního vzduchu se sníží o několik stupňů. Tyto teplotní změny ovlivňují náklady na vytápění a pohodlí lidí. Vzduchové clony BARERA R se vyhnou tepelným ztrátám přes vrata s velkými úsporami energie. Radiální ventilátor nasává vzduch z prostředí a fouká jej dolů skrz difuzor vysokou rychlostí. Vhodné elektrické připojení (např. s kontaktním snímáčem, není součástí dodávky) automaticky aktivuje bariéru, pouze a výhradně v případě potřeby.

detail produktu
Vratová clona EUWIND Vratová clona EUWIND

Vratová clona EUWIND patří k technologické špičce mezi vratovými clonami díky své konstrukci a vysoké účinnosti. Zabraňuje průniku studeného vzduchu, vlhkosti a znečištění z vnějšího prostředí, čímž zabraňují, aby zaměstnanci trpěli nemocemi z nachlazení. Dále zabraňuje pronikání výfukových zplodin z vozidel, která pracují v blízkosti vstupu (zóna pro nakládku a vykládku zboží). Vratová clona EUWIND vytváří vzduchovou bariéru při pokojové teplotě. Vrata jsou průhledná a bez překážky pro nakládku nebo vykládku zboží a materiálu a pro přecházení personálu nebo pro provoz vozidel.

detail produktu
Vratová clona Barera R s elektrickým ohřevem Vratová clona Barera R s elektrickým ohřevem

Vratová clona Barera R chrání proti vniku studeného / teplého či znečištěného vzduchu z exteriéru do interiéru průmyslové haly, skladovacích prostor nebo jiných větších prostor s vraty. Pro široké vrata se instaluje více jednotek vedle sebe sériově zapojeným se společným termostatem a ovládací panelem. Vratová clona s elektrickým ohřevem vyniká svou konstrukcí a tvarem = výrazné snížení tepelných ztrát. Vzduchové clony Barera R zabraňují tepelným ztrátám díky vzduchové bariéře s velkou úsporou energie. Radiální ventilátor nasává vzduch z prostředí a vyfukuje ho zpět přes lopatky difuzoru za vysoké rychlosti. S vhodným snímačem pro otevřená vrata a teplotu se automaticky aktivuje bariéra, ale pouze v případě potřeby.

detail produktu
Kondenzační plynový výměník PCH Kondenzační plynový výměník PCH

Kondenzační plynový výměník PCH představuje inovativní řešení pro vzduchotechnické systémy, které hledají efektivní a ekologické možnosti. S výkonnostním rozsahem od 5 kW do 400 kW, tento výměník nabízí nejen účinnost až 109 %, ale také nízké emise NOx, čímž splňuje nejpřísnější emisní normy a řadí se tak do emisní třídy 5 (<30 ppm, CO = 0). Samozřejmostí je EkoDesign 2018.

detail produktu
Kondenzační plynový výměník GH-K Kondenzační plynový výměník GH-K

Plynové výměníky GH jsou vyrobeny s lehkou konstrukcí z pozinkovaného plechu dodávaného bez sestavy ventilátorů a krycích panelů. Celý modul je navržen tak, aby se vešel do vzduchotechnických jednotek. Plynové výměníky GH nabízí široký rozsah výkonů od 24 do 1170 kW, u vyšších výkonů se využívá sestav více modulů – mohou být sestaveny v sériovém nebo paralelním uspořádání. Patentovaný výměník z nerezové oceli se zvýšeným tepelným přenosem zabudovaný v modulárním segmentu.

detail produktu
Elektrický infrazářič INFRAMAX SAFE – ATEX Elektrický infrazářič INFRAMAX SAFE – ATEX

Zářič Inframax SAFE je elektrický infrazářič splňující normu ATEX. Tento model je vhodný do průmyslu i pro Agro průmysl díky nejvyšší možné ochraně IP66. Inframax SAFE byl navržen speciálně pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu, jako jsou lakovny, tiskárny, muniční sklady, textilní výroba, dřevozpracující průmysl a zemědělský průmysl (topení v blízkosti sila, slámy, ale i pro vyhřívání stájí dobytka). Okamžité teplo tam, kde ho potřebujete a bez emisí.

detail produktu
Tlaková vratová clona BARERA R/HD Tlaková vratová clona BARERA R/HD

Vzduchové clony BARERA R/HD zabraňují tepelným ztrátám díky bariéře s velkou úsporou energie. Jednotka je vybavena pouze s ventilátorem, ale stále zajišťuje vysokou
účinnost. Radiální ventilátor nasává vzduch z prostředí a vyfukuje ho zpět přes lopatky difuzoru za vysoké rychlosti. S vhodným snímačem pro otevřená vrata a teploty se automaticky aktivuje clona, která zabraňuje velkým teplotním výkyvům v hale. 

detail produktu
SmartWEB a SmartEASY termostat SmartWEB a SmartEASY termostat

Nové, technologicky vyspělé chytré dotykové termostaty. Snadné a přehledné nastavení požadovaných funkcí pro dokonalé snížení provozních nákladů a zajištění komfortu vytápění. Termostaty SMART EASY a SMART WEB prokazatelně zvyšují provozní účinnost jednotek a snižují spotřebu plynu.

detail produktu
BLife® – sádrokartonový systém topení a chlazení BLife® – sádrokartonový systém topení a chlazení

Vysoce účinný a inovativní stropní sálavý systém BLife® je tvořen novým aktivním panelem se sendvičovou strukturou, která obsahuje polystyrénový izolační panel a difuzory z lisovaného hliníku s hydraulickým okruhem z PE-Xa hadiček s kyslíkovou clonou. Stropní systém uzavírá sádrokartonová deska Activ’Air. BLife® využívá schopnosti tepelné výměny stropu sáláním a zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty bez vzniku nepříjemného proudění vzduchu. BLife® je schopen dosáhnout značných úspor, a proto je nabízen v provedení speciálně navrženém pro obytné prostory a pro sektor služeb (kanceláře, obchodní prostory, školy).

detail produktu
Dveřní clona BARERA DOOR DE s elektrickým ohřevem Dveřní clona BARERA DOOR DE s elektrickým ohřevem

Dveřní clona BARERA DOOR je novou řadou clon v našem sortimentu, jejímž hlavním úkolem je udržet ochrannou bariéru u vchodu do objektu. BARERA DOOR je spojením vynikajících technických parametrů s regulací pracovního provozu a moderního designu.  Dveřní clona BARERA DOOR je tak synonymem nejvyšší kvality, moderního designu a pokročilé technologie.

detail produktu
Bluepoint BPT401 Bluepoint BPT401

Termostaty Bluepoint BPT 401 jsou plnohodnotné programovatelné termostaty určené pro regulaci teploty v místnostech, halách a showroomech. BPT 401 je používaný pro regulaci jednotek Aermax LR, zářičů řady Inframax a teplovodních jednotek Kalormax. Ovládání regulátoru BPT 401, uspořádání displeje, tlačítek a posuvného přepínače vycházejí z osvědčené filozofie co nejjednodušší obsluhy a programování. Přesnost regulace je 0,2°C / 0,4°C.

detail produktu
Bluepoint BPT301 s odděleným čidlem Bluepoint BPT301 s odděleným čidlem

Týdenní termostat Bluepoint BPT301 a oddělené kulové čidlo jsou vhodnou kombinací pro snímání sálavé složky. V případě potřeby lze zapojit ovládání více zářičů. Nabízí provozní režimy – komfort, útlum, ochranný a automatický s časovým programem. Regulátor umožňuje nastavit týdenní časový program. Napájení je ze sítě AC230V nebo bateriemi DC3V (dvě 1,5 V AAA alkalické baterie). Termostat umí zamykání ovládacích tlačítek a nastavené žádané teploty. Rozsah teplot 5 až 35 °C.

detail produktu
Průmyslový a bezpečnostní termostat IP54 Průmyslový a bezpečnostní termostat IP54

Vysoká flexibilita použití a moderní technika připojení jsou podstatné vlastnosti této řady průmyslového termostatu. Kryt termostatu je vhodný pro všechny obvyklé druhy montáží jako na stěnu, do ponorné jímky a jako příložné provedení na trubku. Je univerzálně nasaditelný a redukuje počet variant, aby již nemuselo být rozlišováno mezi různými typy montáží. U těchto celosvětově prvních vestavných termostatů s technologií „Push-In®“ se připojovací vodiče jednoduše zastrčí do svorkovnice. 

detail produktu
Dálkový ovladač G12800 Dálkový ovladač G12800

Pro zjednodušení obsluhy ohřívače vzduchu nabízí ApenGroup příslušenství, jež umožňuje dálkové ovládání základních funkci zařízení. V dálkovém ovladači G12800 má uživatel k dispozici řízení
spouštění/vypínání [0/I] přístroje, přepínač léto/zima a tlačítko pro odblokování (reset). Na dálkový ovladač lze vyvést také signalizaci zablokování a reset.

detail produktu
Nízkoteplotní infrazářič Inframax EUCERK Nízkoteplotní infrazářič Inframax EUCERK

Efektivní řešení vytápění hal pomocí nízkoteplotního infrazářiče EUCERK, který patří mezi nejvyspělejší technologický výrobek ve své třídě. Výrobce Carlieuklima je globální dodavatel uceleného řešení topení hal pro nejnáročnější majitele průmyslových budov. Systém Inframax EUCERK je sálavý systém vhodný pro vytápění velkých a středně velkých průmyslových a komerčních prostor. Infrazářič je složený z vylepšených trubek z hliníkové oceli, které jsou připevněny ke stropu haly. Trubky jsou ohřívány na průměrnou teplotu mezi 150 a 250 °C, kdy vydávají infračervené paprsky, které ohřívají daný prostor bez vytváření víření vzduchu. Úžasných výsledků je také dosaženo díky konstantní cirkulaci spalin pomocí volně oběžného kola.

detail produktu
Elektrický infrazářič TITAN Elektrický infrazářič TITAN

HELIOS® Titan elektrické infrazářiče mají až o 30 % vyšší energetické výnosy (v porovnání s ostatními sálavými ohřívači na trhu). Jsou vhodné tam, kde není přípojka plynu a pro cílené vytápění ve skladech, halách, stájích. Průmyslové vytápění elektrickými infrazářiči HELIOS® Titan zaručuje nejen optimální výkon, ale také bezpečnostní normy EU. Infrazářiče či infratopení ohřívají předměty ve své blízkosti ihned po zapnutí. Elektrické (halogenové) infrazářiče HELIOS® jsou určené pro domácí, komerční i průmyslové využití včetně venkovních prostorů.

detail produktu
Dveřní clona BARERA DOOR DT Dveřní clona BARERA DOOR DT

Dveřní clona BARERA DOOR je novou řadou clon v našem sortimentu, jejímž hlavním úkolem je udržet ochrannou bariéru u vchodu do objektu. BARERA DOOR je spojením vynikajících technických parametrů s regulací pracovního provozu a moderního designu.  Dveřní clona BARERA DOOR je tak synonymem nejvyšší kvality, moderního designu a pokročilé technologie.

detail produktu
Kalorifer Kalormax KA Kalorifer Kalormax KA

Teplovodní jednotky kalorifer KA řady Kalormax® jsou špičkové teplovodní ohřívače vzduchu (typu Sahara). Jednotky kalorifer KA jsou osazeny tepelným výměníkem nové generace, který byl speciálně vyvinut a zkonstruován přímo pro vytápění průmyslového prostředí. Kalorifery se vyrábějí ve třech velikostech s jednořadými až čtyřřadými výměníky. Jednotky kalorifer (typu Sahara) jsou osazeny nízkoenergetickými axiálními ventilátory, popřípadě jako projektové řešení osazeny radiálním ventilátorem. Jednotky jsou určeny pro nástěnnou nebo podstropní montáž se závěsem na ocelových lankách.

detail produktu
Vratová clona BARERA s elektrickým ohřevem Vratová clona BARERA s elektrickým ohřevem

Vratová clona Barera chrání proti vniku studeného nebo teplého či znečištěného vzduchu z exteriéru do interiéru průmyslové haly, skladovacích prostor nebo jiných větších prostor s vraty. Pro široké vrata se instaluje více jednotek vedle sebe sériově zapojeným společným termostatem a ovládací panelem. Ohřátý vzduch v horní části místnosti je nasáván, foukán zpět dolů a při průchodu clonou je vzduch dohříván pomocí elektrické topné větve. K dispozici se zdrojem 230V nebo 400V.

detail produktu
Vratová clona Barera VAP Vratová clona Barera VAP

Dochází u Vás k častému otevírání a zavírání vrat? BARERA je označení kvalitních a profesionálních vratových clon (bariér) pro zabezpečení objektů před tepelnými ztrátami přes vjezdová vrata, dveře či brány. BARERA VAP je vzduchová (tlaková, příp. studená) vratová clona, která zaručí zabránění nekontrolované výměny vzduchu mezi vnitřním a vnějším prostředím. Vratové clony jsou tak vhodným doplňkem ke stávajícím topným a chladícím systémům.

detail produktu
Elektrický infrazářič HP Elektrický infrazářič HP

Elektrické zářiče Inframax HP s krátkým reflektorem pro celoplošné vytápění je uzpůsoben tak, že sálá více do šířky (paprsky nejsou koncentrovány hlubokým zákrytem na menší plochu). Tento typ je tak vhodný spíše pro celoplošné vytápění a do menších výšek v rozmezí od 2,8 m do 5 m. Inframax HP jsou specifické svou konstrukcí, která umožňuje použít tento halogenový infrazářič pro technologické aplikace, kde slouží infrazářič jako součást nebo část výrobní linky, která žhaví a natavuje, suší nebo ohřívá.

detail produktu
Sekundární tlaková clona Barera S Sekundární tlaková clona Barera S

Sekundární tlaková clona Barera S se používá jako doplněk (doměrek) k plynové vratové cloně. Barera S zajistí clonění v místě, kde nedosahuje Barera GAS svým rozměrovým pokrytím otvoru vrat. Nejčastější umístění Barera S je při vertikálním umístění v horní části vrat. Při horizontální instalaci je ideální umístění uprostřed vrat mezi dva topné segmenty. Tlaková clona se dá snadno a rychle spojit z jednotlivých segmentů, má minimální nároky na údržbu a vyniká dlouhou životností.

detail produktu
Inframax Pilar Inframax Pilar

Elektrický přenosný infrazářič Inframax Pilar se stabilním stojanem a 2 ks zářičů o výkonu 3000 W (2 × 1500 W). Komfortní používání zajišťuje stabilní konstrukce, nezávislé ovládání dvou infrazářičů a senzor vypnutí v případě otřesu nebo pádu. Infrazářič je ideální tam, kde je kladen velký důraz na design. Infrazářič je možné ihned používat a přesně nasměrovat na oblast, kam má teplo sálat. Sálání tepla z infrazářičů má podobné vlastnosti jako sluneční záření a ihned tak dodá teplo osobám a plochám v dosahu zářiče. Výrobek je tichý, nevíří prach, nevytváří škodlivé paprsky UV a neprodukuje žádné škodlivé výpary, spaliny ani CO2.

detail produktu
Plynová vratová clona BARERA GAS Plynová vratová clona BARERA GAS

Barera GAS je profesionální řešení proti vzniku průvanu, větších teplotních výkyvů a zajištění tepelné pohody v prostoru vrat. Clona může přispět svým výkonem k pokrytí tepelné ztráty při zavřených vratech a zajistit ohřev vzduchu a tepelnou pohodu v místě vrat. Ideální řešení pro vrata o šířce od 3 do 6 metrů.

detail produktu
Adiabatické chlazení hal EUCOLD – evaporace Adiabatické chlazení hal EUCOLD – evaporace

Horko v hale? Jednoduché a moderní řešení klimatizace pomocí adiabatického chlazení. V posledních letech se chlazení hal stává velkým tématem zejména z důvodu tzv. „stresu z tepla“, který se projevuje již při teplotě 27 °C, kdy nastává snížená produktivita práce, ospalost, celková únava a další zdravotní obtíže. Obava z vysokých provozních nákladů chlazení není ale na místě. Chlazení velkých prostor pomocí adiabatického chlazení vychází mnohem výhodněji než při použití klasických klimatizačních řešení pomocí split jednotek. Adiabatické jednotky lze umístit na střechu i boční stěny haly.

detail produktu
Regulátor otáček HBRW Regulátor otáček HBRW

Transformátorové regulátory HBRW pro regulaci otáček jednofázových motorů ventilátorů řízených napětím pro průmyslové ventilační a topná zařízení. Tyto regulátory jsou určeny zejména na regulaci otáček ventilátoru pro teplovodní ohřívače Aermax AX a Kalorifer. Regulací otáček si upravíte sílu a množství vzduchu proudícího z teplovodní jednotky. Takto lze jednoduše zvýšit komfort v pracovní oblasti. Právě pro designové teplovodní jednotky Aermax AX je tento doplněk jedinečný, protože rozšiřuje použití na prostory jako jsou malé dílny, prodejny, vzorkovny nebo showroomy.

detail produktu
Výměník EMS Výměník EMS

Modulární vysokoenergetický ohřívač vzduchu pro vzduchotechnické systémy ve dvou verzích – kondenzační a nekondenzační. Firma ApenGroup vyvinula teplovzdušné ohřívače řady EMS, které jsou navrženy pro přímou instalaci nebo montáž do série s jednotkami pro úpravu vzduchu, vzduchotechnickými a střešními jednotkami jako topné zařízení. Výměníky tepla jsou z nerezové oceli AISI 430 a AISI 310. Výkon modulů je od 32 kW do 1050 kW.

detail produktu
Ohřívač vzduchu Aermax s radiálním ventilátorem Ohřívač vzduchu Aermax s radiálním ventilátorem

Plynové ohřívače vzduchu Aermax LKC jsou technicky vyspělé ohřívače vzduchu osazené úspornými výkonnými radiálními ventilátory. Takto vybavené jednotky dosahují vysokých hodnot použitelného statického tlaku, které tak umožňují použití zařízení se sáním případně i výdechem do nebo z vzduchotechnického potrubí. Jednotky jsou na výdechu a sání osazeny VZT přírubou. Vysoký použitelný tlak umožňuje osazení jednotky činnou filtrací s kapsovým filtrem dle požadavku prostředí.

 

detail produktu
Venkovní instalace AERMAX KONDENSA Venkovní instalace AERMAX KONDENSA

Plynový ohřívač vzduchu vhodný pro venkovní instalaci je osazen radiálním nebo axiálním ventilátorem. Díky použití nejnovějších technologií a kvalitních materiálů nabízí jednotky nízké hodnoty NOx ve spalinách, nízkou spotřebu plynu a dlouhou životnost. Jednotka je v souladu s předpisy EcoDesign. Tepelný výkon mezi 4,97  kW až 97,15 kW.

detail produktu
Elektrický kalorifer KALORMAX WAT Elektrický kalorifer KALORMAX WAT

Nový elektrický kalorifer (ohřívač vzduchu) za příznivou cenu. Kalorifer KALORMAX WAT je dodávaný s axiálním ventilátorem a je vhodný pro vytápění a dohřev velkých prostor, které jsou často používány (např. výrobní haly, sportoviště, showroomy, sklady, kostely, konferenční místnosti apod.). Výborně se také hodí pro vytápění sušáren a místností v budovách. Kalormax WAT má ochranu proti zamrznutí. Produktová řada se skládá z 6 velikostí jednotek. Ohřívače umožňují volbu nastavení výkonu.

detail produktu
Destratifikátor Queen Destratifikátor Queen

Queen destratifikátor pomáhá snižovat rozdíly mezi teplotou u podlahy a teplotou u stropu vertikálním prouděním vzduchu. Nízkoenergetický ventilátor zajišťuje na straně sání vytvoření účinného podtlaku ve vzduchové vrstvě masy horkého vzduchu pod stropem a jeho redistribuci přes výdechovou dýzu. Unikátně tvarovaná výdechová indukční dýza zvyšuje rychlost proudění vzduchu, jeho dofuk a optimální rozmístění v horizontálním a vertikálním směru. Rychlost a směr proudění je možné upravit regulátorem otáček.

detail produktu
Kondenzační plynový kotel AQUAKOND AKN – až 100 kW Kondenzační plynový kotel AQUAKOND AKN – až 100 kW

Důvodem pro pořízení kondenzačního plynového kotle Aquakond AKN, je projektanty oceňovaná výdrž v instalacích s vysokými nároky na výkon, nízkou spotřebu plynu a nízké servisní náklady. Především servisní technici oceňují kvalitu jednotlivých komponent a vysokou výdrž konstrukce i při drsných provozních podmínkách. S Aquakondem dodáváme jistotu. Závěsný kondenzační plynový kotel postaven pro vysokou zátěž a odolnost.

detail produktu
Agromax G plynový ohřívač vzduchu Agromax G plynový ohřívač vzduchu

AGROMAX G je plynový ohřívač vzduchu s přímým spalováním navržený speciálně pro budovy s hospodářskými zvířaty, jako jsou drůbežárny, vepříny apod. Jedná se o topidlo určené do interiéru, topné médium je zemní plyn nebo propan. Tato řada G obsahuje tři výkonové modely v rozmezí od 30 do 100 kW topného výkonu. Skříň jednotky je možná pozinkovaná nebo korozivzdorná. Díky premixovému hořáku má plynový agregát nízké emise NOx a CO2, čímž zajišťuje lepší klima. AGROMAX je dokonale uzpůsoben tak, aby dodával konzistentní a spolehlivé teplo, které pomáhá regulovat vnitřní klima hospodářské budovy.

detail produktu
Infrazářič Inframax RIALTO Infrazářič Inframax RIALTO

Jedinečný designový keramický infrazářič NEON Rialto je vhodný pro osazení do prostor, které vyžadují špičkový design a flexibilní rychlé vytápění. Infrazářič Neon Rialto lze použít pro ohřev venkovních zahrádek restaurací, kostelů, rozlehlých prodejních nebo předváděcích prostor (showrooms), sportovních tribun a hledišť. Možnost dodání v matné černé RAL 7016 barvě.

detail produktu
Infrazářič Inframax HE Infrazářič Inframax HE

Zářič Inframax HE kombinuje systém předehřevu spalovacího vzduchu odváděnými spalinami. Inframax zvyšuje energetickou účinnost infrazářiče a snižuje spotřebu plynu. Delta směšovací komora umožňuje smíchání hořlavé směsi tak, že při katalytickém spalování dosahujeme nízkých hodnot emisí a vysoké vysálané účinnosti. Konstrukce keramických mřížek umožňuje rovnoměrné spalování a vysokou mechanickou odolnost při vysokých teplotách. Vhodné také pro použití vytápění tribun např. na fotbalových stadionech.

detail produktu
Infrazářič Inframax ECO Infrazářič Inframax ECO

Infrazářič NEON Eco je základní robustní model, s jednoduchou konstrukcí a dlouhou životností. Kromě toho Vás NEON Eco přesvědčí svými velmi nízkými pořizovacími náklady. Kvalita prověřena prestižními mezinárodními certifikáty Gastec-Kiwa, potvrzující dlouhou tradici výrobce v Evropě.

detail produktu
Tmavý infrazářič INFRAMAX EURAD MSU Tmavý infrazářič INFRAMAX EURAD MSU

Zářič Inframax MSU patří mezi TOP produkty ve své kategorii i díky skutečně ověřené vysoké účinnosti po celé délce trubice. Využívá reflektory pro každou trubici zvlášť. Inframax MSU přináší servisním technikům kompaktnost, snadnou a rychlou instalaci s nízkými servisními náklady. Infrazářiče Inframax jsou vyvíjeny v laboratořích s důrazem na neustálé zlepšování a udržení v absolutní špičce mezi zářiči. Nově se SPIRO potrubím.

detail produktu
Kalormax KA AGRO – kalorifer pro zemědělství Kalormax KA AGRO – kalorifer pro zemědělství

Kalorifery KALORMAX KA AGRO jsou jednotky navrženy do zemědělského náročného prostředí nebo tam, kde se vyskytuje vysoká vlhkost a prašnost. Využití tak najdou v drůbežárnách, kravínech, stájích, prasečácích apod. Použítí těchto jednotek je vhodné také v prostorách se zvýšeným výskytem koroze.

detail produktu
Parní kalorifer Kalormax ST Parní kalorifer Kalormax ST

Produktová řada parních ohřívačů kalorifer ST jsou tradiční parní ohřívače vzduchu a slouží k ohřevu kondenzující parou. Jednotky jsou osazeny výměníkem s ocelovými nerezovými rozvodnými trubkami. Možnost individuálně navržených parních ohřívačů nebo návrhu kaloriferů přesně na míru.

detail produktu
Tmavý infrazářič Inframax EURAD MSC Tmavý infrazářič Inframax EURAD MSC

Zářič Inframax MSC vychází z hlavního produktu MSU. Hlavním viditelným rozdílem je použití jednoho reflektoru pro dvojici sálavých trubic. Použité materiály přináší dlouhou životnost a vysokou odolnost. Komplet hořáku a elektroniky je umístěn v novém nerezovém boxu.

detail produktu
Destratifikátor Eliturbo PLUS Destratifikátor Eliturbo PLUS

ELITURBO destratifikátor eliminuje vrstvení vzduchu a zabezpečuje optimální distribuci teploty v průmyslových halách. Maximalizuje efektivitu vytápění a větrání, což vytváří ideální pracovní podmínky. Díky pokročilé konstrukci a technologii lopatek ventilátoru dosahuje ELITURBO vynikajícího výkonu při redistribuci vzduchu, poskytujícího stabilní teplotní podmínky po celé ploše haly.

detail produktu
Teplovodní a klimatizační sálavé panely EUTERM Teplovodní a klimatizační sálavé panely EUTERM

Sálavé panely Euterm dosahují vysoké sálavé účinnosti pomocí správného tvaru emitoru (sálavý plech), který zajišťuje vysoké vyzařování tepla. Druhým podstatným faktorem je téměř bezztrátový přenos energie z topných trubic do emitoru. Kontakt je natolik těsný, že zajistí téměř 100% přenesené energie. Díky společnému materiálovému základu nevznikají rozdíly v dilatacích a celková ocelová konstrukce je stálá, pevná a stabilní.

detail produktu
Dveřní clona BARERA DOOR DV s teplovodním ohřevem Dveřní clona BARERA DOOR DV s teplovodním ohřevem

Dveřní clona BARERA DOOR je novou řadou clon v našem sortimentu, jejímž hlavním úkolem je udržet ochrannou bariéru u vchodu do objektu. BARERA DOOR je spojením vynikajících technických parametrů s regulací pracovního provozu a moderního designu.  Dveřní clona BARERA DOOR je tak synonymem nejvyšší kvality, moderního designu a pokročilé technologie.

detail produktu
Tmavý infrazářič Inframax EURAD MSM Tmavý infrazářič Inframax EURAD MSM

Jednotrubkový zářič Inframax MSM s nízko emisním nerezovým laminárním hořákem. Infrazářič vhodný do projektů, kde je rozhodující cena při zachování kvality světového výrobce infrazářičů. Zářiče MSM disponují dlouhou životností, nízkými provozními i servisními náklady. Na jedné straně sálavé trubice je umístěna hořáková komora, na straně druhé je spalinový ventilátor s ověřenou životností 14 let.

detail produktu
Podpěry, konzole a zavěšení Podpěry, konzole a zavěšení

Podpěry, konzole (pevné a otočné) a zavěšení dodáváme jako příslušenství k plynovým ohřívačům vzduchu a kaloriferům.

detail produktu
Směšovací komory Směšovací komory

Směšovací komora patří standardně mezi příslušenství vzduchotechnických jednotek, plynových a teplovodních ohřívačů vzduchu. Dodávají se standardně v provedení žárový pozink.

detail produktu
Teplovodní výměník KALORMAX COIL Teplovodní výměník KALORMAX COIL

Teplovodní výměníky (kalorifer) Kalormax COIL jsou vždy připraveny přesně podle Vašich požadavků. Spočítáme Vám teplovodní výměník a navrhneme jeho parametry přesně podle Vašich potřeb – dle rozměrů, teplotního spádu, typu ochrany, průtoku vzduchu, teploty vzduchu na výstupu atd. Návrh výměníku provádíme na speciálním software, kterým určíme ideální parametry provozu a ve spolupráci s Vámi navrhneme ideální design celého kompletu. Navrhneme jeho vnější parametry podle typu zabudování s vhodným způsobem instalace a připojení.

detail produktu
Nízkoteplotní infrazářič INFRAMAX HELIUM Nízkoteplotní infrazářič INFRAMAX HELIUM

Nízkoteplotní zářiče s recirkulací spalin, nazývané také jako kompaktní plynové zářiče využívají cirkulace horkých spalin v topném potrubí. Od cirkulujících spalin se ohřívá povrch potrubí, který je opatřen speciálním nátěrem s vysokou emisivitou a sálá do vytápěného prostoru. Tento infrazářič představuje (ať už se jedná o konstrukci, použité materiály či hodnoty spalin) špičku ve svém oboru. Kompaktní řešení pro vytápění průmyslových hal.

detail produktu
Agromax X plynový ohřívač vzduchu pro venkovní instalaci Agromax X plynový ohřívač vzduchu pro venkovní instalaci

AGROMAX X je plynový ohřívač vzduchu s nepřímým spalováním určený pro venkovní instalaci a vytápění velkých zemědělských objektů. Topné médium je propan nebo zemní plyn. Specifická kontrukce (jak vnitřní, tak venkovní části) umožňuje velmi snadné a rychle vyčištění jednotky. Hořák v AGROMAX X snižuje spotřebu energie až o 25 % oproti klasickým ohřívačům vzduchu.  zavřený spalovací systém zabraňuje přenosu emisí CO2 dovnitř objektu – to snižuje potřebu větrání, na rozdíl od systému s přímým spalováním.

detail produktu
Infrazářič Inframax MULTIEURAD Infrazářič Inframax MULTIEURAD

Tmavé zářiče Inframax umožňují napojení do systému se společným odtahem spalin a centrální regulací. Výhodou je tak pouze jeden komín pro celý systém vytápění. Řešení je vhodné pro haly s více patry, haly s velmi znečištěným prostředím či sportovní haly s lehkou konstrukcí – pouze jeden otvor v plášti.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER