zobrazit kategorie produktů

Vratové a dveřní clony Barera s elektrickým ohřevem

Vratová clona Barera VAE s elektrickým ohřevem Vratová clona Barera VAE s elektrickým ohřevem

Dochází u Vás k častému otevírání a zavírání vrat? BARERA je označení kvalitních a profesionálních vratových clon (bariér) pro zabezpečení objektů před tepelnými ztrátami přes vjezdová vrata, dveře či brány. BARERA VAE je vratová clona s elektrickým ohřevem, která zaručí zabránění nekontrolované výměny vzduchu mezi vnitřním a vnějším prostředím. Vratové clony jsou tak vhodným doplňkem ke stávajícím topným a chladícím systémům.

detail produktu
Vratová clona Barera R s elektrickým ohřevem Vratová clona Barera R s elektrickým ohřevem

Vratová clona Barera R chrání proti vniku studeného / teplého či znečištěného vzduchu z exteriéru do interiéru průmyslové haly, skladovacích prostor nebo jiných větších prostor s vraty. Pro široké vrata se instaluje více jednotek vedle sebe sériově zapojeným se společným termostatem a ovládací panelem. Vratová clona s elektrickým ohřevem vyniká svou konstrukcí a tvarem = výrazné snížení tepelných ztrát. Vzduchové clony Barera R zabraňují tepelným ztrátám díky vzduchové bariéře s velkou úsporou energie. Radiální ventilátor nasává vzduch z prostředí a vyfukuje ho zpět přes lopatky difuzoru za vysoké rychlosti. S vhodným snímačem pro otevřená vrata a teplotu se automaticky aktivuje bariéra, ale pouze v případě potřeby.

detail produktu
Dveřní clona BARERA DOOR DE s elektrickým ohřevem Dveřní clona BARERA DOOR DE s elektrickým ohřevem

Dveřní clona BARERA DOOR je novou řadou clon v našem sortimentu, jejímž hlavním úkolem je udržet ochrannou bariéru u vchodu do objektu. BARERA DOOR je spojením vynikajících technických parametrů s regulací pracovního provozu a moderního designu.  Dveřní clona BARERA DOOR je tak synonymem nejvyšší kvality, moderního designu a pokročilé technologie.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER