zobrazit kategorie produktů

Elektrické zářiče pro průmysl i ATEX

Elektrický infrazářič INFRAMAX SAFE – ATEX Elektrický infrazářič INFRAMAX SAFE – ATEX

Zářič Inframax SAFE je elektrický infrazářič splňující normu ATEX. Tento model je vhodný do průmyslu i pro Agro průmysl díky nejvyšší možné ochraně IP66. Inframax SAFE byl navržen speciálně pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu, jako jsou lakovny, tiskárny, muniční sklady, textilní výroba, dřevozpracující průmysl a zemědělský průmysl (topení v blízkosti sila, slámy, ale i pro vyhřívání stájí dobytka). Okamžité teplo tam, kde ho potřebujete a bez emisí.

detail produktu
Elektrický infrazářič TITAN Elektrický infrazářič TITAN

HELIOS® Titan elektrické infrazářiče mají až o 30 % vyšší energetické výnosy (v porovnání s ostatními sálavými ohřívači na trhu). Jsou vhodné tam, kde není přípojka plynu a pro cílené vytápění ve skladech, halách, stájích. Průmyslové vytápění elektrickými infrazářiči HELIOS® Titan zaručuje nejen optimální výkon, ale také bezpečnostní normy EU. Infrazářiče či infratopení ohřívají předměty ve své blízkosti ihned po zapnutí. Elektrické (halogenové) infrazářiče HELIOS® jsou určené pro domácí, komerční i průmyslové využití včetně venkovních prostorů.

detail produktu
Elektrický infrazářič HP Elektrický infrazářič HP

Elektrické zářiče Inframax HP s krátkým reflektorem pro celoplošné vytápění je uzpůsoben tak, že sálá více do šířky (paprsky nejsou koncentrovány hlubokým zákrytem na menší plochu). Tento typ je tak vhodný spíše pro celoplošné vytápění a do menších výšek v rozmezí od 2,8 m do 5 m. Inframax HP jsou specifické svou konstrukcí, která umožňuje použít tento halogenový infrazářič pro technologické aplikace, kde slouží infrazářič jako součást nebo část výrobní linky, která žhaví a natavuje, suší nebo ohřívá.

detail produktu
Inframax Pilar Inframax Pilar

Elektrický přenosný infrazářič Inframax Pilar se stabilním stojanem a 2 ks zářičů o výkonu 3000 W (2 × 1500 W). Komfortní používání zajišťuje stabilní konstrukce, nezávislé ovládání dvou infrazářičů a senzor vypnutí v případě otřesu nebo pádu. Infrazářič je ideální tam, kde je kladen velký důraz na design. Infrazářič je možné ihned používat a přesně nasměrovat na oblast, kam má teplo sálat. Sálání tepla z infrazářičů má podobné vlastnosti jako sluneční záření a ihned tak dodá teplo osobám a plochám v dosahu zářiče. Výrobek je tichý, nevíří prach, nevytváří škodlivé paprsky UV a neprodukuje žádné škodlivé výpary, spaliny ani CO2.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER