zobrazit kategorie produktů

Větrání s rekuperací pro domácnosti

Větrací rekuperační jednotka Aldes InspirAIR Top Větrací rekuperační jednotka Aldes InspirAIR Top

Vzduchotechnická jednotka s rekuperací pro domácnosti zajistí stálé větrání a čistý vzduch ve Vašem bytě či rodinném domě. Maximálně kompaktní rozměry 56 × 56 cm (v půdorysu) dovolují umístit zařízení téměř kamkoli – do skříně, nad pračku apod. Aldes InspirAIR Top můžete ovládat také přes mobilní aplikaci, čímž máte kvalitu vnitřního ovzduší a celkové klima svého obydlí pevně ve svých rukách. Nejvyšší řada obsahuje entalpický výměník.

detail produktu
Flexit Nordic S nástěnná rekuperace Flexit Nordic S nástěnná rekuperace

Energeticky účinné a ultra tiché rekuperační jednotky Nordic S jsou nejnovější řadou větracích systémů pro všechny typy obytných prostor. Větrací jednotka Flexit Nordic S je navržena tak, aby byla energeticky účinná v náročném severském klimatu. Zařízení je vhodné pro byty, rodinné domy, vily a malé komerční budovy a přispívá k dobrému vnitřnímu klimatu. Velkým benefitem je snadné připojení ke kuchyňské digestoři s řešením bypassu. Větrací jednotka má vysoce účinné rotační rekuperátory tepla s teplotní účinností až 85 % a ventilátory s nízkou spotřebou energie.

detail produktu
SAX Aero – dostupná rekuperace SAX Aero – dostupná rekuperace

Větrací jednotka SAX Aero s vysokým zpětným ziskem tepla slouží jako zdroj zdravého a čistého vzduchu v domácnosti. Vhodné pro byty v centrech městech a dalších místech, kde je prašné a hlučné prostředí. Pro letní období je samozřejmostí obtoková ventilace – By-Pass. Kvalita jednotky je ověřena napříč celou Evropou, instalace v Německu, Belgii, Nizozemí, Francii,…

detail produktu
Větrací rekuperační jednotka Aldes InspirAir Home Větrací rekuperační jednotka Aldes InspirAir Home

Zavedené řešení ventilace s maximálně jemnou filtrací vzduchu pro nejnáročnější. Rekuperační jednotka Aldes InspirAir Home je centrální systém čištění vzduchu pro rodinné domy a byty s rekuperací tepla. Jednotka Aldes InspirAir čistí vzduch s až 99% účinností a navíc jej zbavuje prachu, jemných částic, pylů, bakterií a alergenů, tím zlepšuje kvalitu života ve Vašem bytě – bez potřeby otevírání oken a s tichým provozem, který ani neuslyšíte. Celá jednotka lze ovládat přímo z mobilního telefonu a díky tomu můžete mít klima svého bytu plně pod kontrolou.

detail produktu
Větrací rekuperační jednotka Aldes Dee Fly Cube 300/370 – výroba ukončena Větrací rekuperační jednotka Aldes Dee Fly Cube 300/370 – výroba ukončena

Domácí vzduchotechnická jednotka s rekuperací určená pro stálé větrání a čištění vzduchu v bytech a rodinných domech. Aldes Dee Fly Cube nabízí velmi nízkou hlučnost a kompaktní rozměry ve tvaru kostky. Svou malou velikostí (šířka 60 cm) se vejde i do bytů např. nad pračku prádla. Zařízení lze ovládat také přes mobilní aplikaci, čímž získáte klima svého domu plně pod kontrolu.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER