zobrazit kategorie produktů

Regulace

SmartWEB a SmartEASY termostat SmartWEB a SmartEASY termostat

Nové, technologicky vyspělé chytré dotykové termostaty. Snadné a přehledné nastavení požadovaných funkcí pro dokonalé snížení provozních nákladů a zajištění komfortu vytápění. Termostaty SMART EASY a SMART WEB prokazatelně zvyšují provozní účinnost jednotek a snižují spotřebu plynu.

detail produktu
Bluepoint BPT401 Bluepoint BPT401

Termostaty Bluepoint BPT 401 jsou plnohodnotné programovatelné termostaty určené pro regulaci teploty v místnostech, halách a showroomech. BPT 401 je používaný pro regulaci jednotek Aermax LR, zářičů řady Inframax a teplovodních jednotek Kalormax. Ovládání regulátoru BPT 401, uspořádání displeje, tlačítek a posuvného přepínače vycházejí z osvědčené filozofie co nejjednodušší obsluhy a programování. Přesnost regulace je 0,2°C / 0,4°C.

detail produktu
Bluepoint BPT301 s odděleným čidlem Bluepoint BPT301 s odděleným čidlem

Týdenní termostat Bluepoint BPT301 a oddělené kulové čidlo jsou vhodnou kombinací pro snímání sálavé složky. V případě potřeby lze zapojit ovládání více zářičů. Nabízí provozní režimy – komfort, útlum, ochranný a automatický s časovým programem. Regulátor umožňuje nastavit týdenní časový program. Napájení je ze sítě AC230V nebo bateriemi DC3V (dvě 1,5 V AAA alkalické baterie). Termostat umí zamykání ovládacích tlačítek a nastavené žádané teploty. Rozsah teplot 5 až 35 °C.

detail produktu
Průmyslový a bezpečnostní termostat IP54 Průmyslový a bezpečnostní termostat IP54

Vysoká flexibilita použití a moderní technika připojení jsou podstatné vlastnosti této řady průmyslového termostatu. Kryt termostatu je vhodný pro všechny obvyklé druhy montáží jako na stěnu, do ponorné jímky a jako příložné provedení na trubku. Je univerzálně nasaditelný a redukuje počet variant, aby již nemuselo být rozlišováno mezi různými typy montáží. U těchto celosvětově prvních vestavných termostatů s technologií „Push-In®“ se připojovací vodiče jednoduše zastrčí do svorkovnice. 

detail produktu
Dálkový ovladač G12800 Dálkový ovladač G12800

Pro zjednodušení obsluhy ohřívače vzduchu nabízí ApenGroup příslušenství, jež umožňuje dálkové ovládání základních funkci zařízení. V dálkovém ovladači G12800 má uživatel k dispozici řízení
spouštění/vypínání [0/I] přístroje, přepínač léto/zima a tlačítko pro odblokování (reset). Na dálkový ovladač lze vyvést také signalizaci zablokování a reset.

detail produktu
Regulátor otáček HBRW Regulátor otáček HBRW

Transformátorové regulátory HBRW pro regulaci otáček jednofázových motorů ventilátorů řízených napětím pro průmyslové ventilační a topná zařízení. Tyto regulátory jsou určeny zejména na regulaci otáček ventilátoru pro teplovodní ohřívače Aermax AX a Kalorifer. Regulací otáček si upravíte sílu a množství vzduchu proudícího z teplovodní jednotky. Takto lze jednoduše zvýšit komfort v pracovní oblasti. Právě pro designové teplovodní jednotky Aermax AX je tento doplněk jedinečný, protože rozšiřuje použití na prostory jako jsou malé dílny, prodejny, vzorkovny nebo showroomy.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER