Spustili jsme projekt Rekuperace Aldes

Řešíte větrání do bytu? Rádi byste změnili způsob ventilace čerstvého vzduchu u Vás v domě? Právě pro Vás jsme spustili nový projekt webových stránek Rekuperace Aldes, kde představujeme systém větrání s rekuperací od světově uznávaného výrobce z Francie – Aldes.

S produkty Aldes se už od zimy můžete potkávat i na našem hlavním webu 4heat, konkrétně se jedná o designovou vzduchotechnickou jednotku s rekuperací InspirAir Home, která se díky své hubenosti vejde i do podhledu. Další větrací jednotkou je Dee Fly Cube, která svým vzhledem zapadá do tradičního konceptu „kostku“. Obě jednotky ale vyčnívají svým řešením větrání – technologicky používají režim, který není běžný u standardních vzduchotechnických jednotek pro domácnosti. Běžná je regulace pomocí konstantní průtok a konstantní rychlost. Avšak unikátnost větracího systému Aldes je v možnosti nastavit konstantní tlak. Společně s jednotkou dodáváme také vyústky reagující na vlhkost (Bahia), které se samy zavírají nebo otevírají. Další volitelnou vyústkou je reakce odtahu na pohybové čidlo.

Webová adresa našeho projektu je rekuperace-aldes.cz – a musíme přiznat, že se nám hrozně líbí 🙂

Větrací jednotky Aldes jsou moderní a technologická zařízení. Samozřejmostí je spojení s mobilní aplikací, která je dostupná na Android i Apple.

Aldes se zabývá také centrálními vysavači, které již několik let dodává do České republiky. Ve 4heat se ale zabýváme pouze co nám je bližší – větrání se zpětným získáváním tepla.

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2021 - 4heat s.r.o.
Vyrobil UNIFERUNIFER