Aldes Aéraulique S.A.S.

Aldes logo distributor 4heat
Aldes Czech republic
Aldes Aéraulique S.A.S.

 

Aldes je francouzská firma z Lyonu založena v roce 1925. Název je zkratka ze slov Atelier Lyonnais DEmboutissage Spécial. Patří do skupiny Aldes groupe (kam dále patří Exhausto, Acthys, Cositec aj.). Společnost je stále rodinnou firmou a má více jak 1500 zaměstnanců a působí ve více jak 18 zemích, nyní také v České a Slovenské republice (prostřednictvím 4heat s.r.o.). Produkty ze své skupiny ale dodává v podstatě do celého světa. Díky tomu má schopnost nabídnout globální, inovativní a efektivní řešení s nadstandardní životností a jistotou.

 

Hlavním zaměřením tohoto nadnárodního výrobce je vytvářet čisté a zdravé vnitřní prostředí budov pomocí integrovaných řešení. Splňuje dvojí ambice poskytovat uživatelům vysokou kvalitu vzduchu, tepelný komfort a zároveň trvale řídit spotřebu energie budov. Prostřednictvím svých značek, z nichž všechny jsou měřítkem vysoké kvality, skupina působí v oblastech větrání (ventilace), vytápění, chlazení vzduchu, výroby horké vody,

Web Aldes větrání a rekuperace v České republice: rekuperace-aldes.cz
(oficiální stránky centrály ve Francii zde).


4heat se zaměřuje ze sortimentu Aldes na část větrání a rekuperace. Do domácnosti tak dodáváme InspirAir home a Dee Fly Cube.


Jste montážní firma nebo projektant a chtěli byste spolupracovat? Napište nám na rekuperace@4heat.cz. Nabízíme kompletní servis podpory při projekci, prodeji a montáži a zajímavé ceny.

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER