zobrazit kategorie produktů

Plynové tmavé infrazářiče INFRAMAX

Tmavý infrazářič INFRAMAX EURAD MSU Tmavý infrazářič INFRAMAX EURAD MSU

Zářič Inframax MSU patří mezi TOP produkty ve své kategorii i díky skutečně ověřené vysoké účinnosti po celé délce trubice. Využívá reflektory pro každou trubici zvlášť. Inframax MSU přináší servisním technikům kompaktnost, snadnou a rychlou instalaci s nízkými servisními náklady. Infrazářiče Inframax jsou vyvíjeny v laboratořích s důrazem na neustálé zlepšování a udržení v absolutní špičce mezi zářiči. Nově se SPIRO potrubím.

detail produktu
Tmavý infrazářič Inframax EURAD MSC Tmavý infrazářič Inframax EURAD MSC

Zářič Inframax MSC vychází z hlavního produktu MSU. Hlavním viditelným rozdílem je použití jednoho reflektoru pro dvojici sálavých trubic. Použité materiály přináší dlouhou životnost a vysokou odolnost. Komplet hořáku a elektroniky je umístěn v novém nerezovém boxu.

detail produktu
Tmavý infrazářič Inframax EURAD MSM Tmavý infrazářič Inframax EURAD MSM

Jednotrubkový zářič Inframax MSM s nízko emisním nerezovým laminárním hořákem. Infrazářič vhodný do projektů, kde je rozhodující cena při zachování kvality světového výrobce infrazářičů. Zářiče MSM disponují dlouhou životností, nízkými provozními i servisními náklady. Na jedné straně sálavé trubice je umístěna hořáková komora, na straně druhé je spalinový ventilátor s ověřenou životností 14 let.

detail produktu
Infrazářič Inframax MULTIEURAD Infrazářič Inframax MULTIEURAD

Tmavé zářiče Inframax umožňují napojení do systému se společným odtahem spalin a centrální regulací. Výhodou je tak pouze jeden komín pro celý systém vytápění. Řešení je vhodné pro haly s více patry, haly s velmi znečištěným prostředím či sportovní haly s lehkou konstrukcí – pouze jeden otvor v plášti.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER