zobrazit kategorie produktů

Plynové tmavé infrazářiče INFRAMAX

Infrazářič INFRAMAX MSU Infrazářič INFRAMAX MSU

Zářič Inframax MSU patří mezi TOP produkty ve své kategorii i díky skutečně ověřené vysoké účinnosti po celé délce trubice. Využívá reflektory pro každou trubici zvlášť. Inframax MSU přináší servisním technikům kompaktnost, snadnou a rychlou instalaci s nízkými servisními náklady. Infrazářiče Inframax jsou vyvíjeny v laboratořích s důrazem na neustálé zlepšování a udržení v absolutní špičce mezi zářiči.

detail produktu
Infrazářič Inframax MSC Infrazářič Inframax MSC

Zářič Inframax MSC vychází hlavního produktu MSU. Hlavním viditelným rozdílem je použití jednoho reflektoru pro sálavou trubici. Použité materiály přináší dlouhou životnost a vysokou odolnost. Komplet hořáku a elektroniky je umístěn v novém nerezovém boxu.

detail produktu
Infrazářič Inframax MSM Infrazářič Inframax MSM

Jednotrubkový zářič Inframax MSM s nízko emisním nerezovým laminárním hořákem. Infrazářič vhodný do projektů, kde je rozhodující cena při zachování kvality světového výrobce infrazářičů. Zářiče MSM disponují dlouhou životností, nízkými provozními i servisními náklady. Na jedné straně sálavé trubice je umístěna hořáková komora, na straně druhé je spalinový ventilátor s ověřenou životností 14 let.

detail produktu
INFRAMAX SPACE – designový infrazářič INFRAMAX SPACE – designový infrazářič

Nový tmavý infrazářič vyrobený speciálně do prostor, kde záleží na designu a celkové estetice prostředí.

detail produktu
Infrazářič Inframax MULTIEURAD Infrazářič Inframax MULTIEURAD

Tmavé zářiče Inframax umožňují napojení do systému se společným odtahem spalin a centrální regulací. Výhodou je tak pouze jeden komín pro celý systém vytápění. Řešení je vhodné pro haly s více patry, haly s velmi znečištěným prostředím či sportovní haly s lehkou konstrukcí – pouze jeden otvor v plášti.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2018 - 4heat s.r.o.
Vyrobil UNIFER UNIFER