AERMAX® přináší dostupnou a efektivní tepelnou pohodu

Společnost 4heat, přední český dodavatel komplexních řešení pro vytápění a chlazení, přichází s nabídkou ekologicky a technologicky vyspělých plynových ohřívačů vzduchu AERMAX® vhodných pro velké prostory.

S nastupujícím podzimem přichází období, kdy se ve firmách otevírá téma topení a s ním i pojem „tepelná pohoda“. Jde o odborný termín, který popisuje takovou teplotu, při které se člověk v prostředí kde se pohybuje cítí příjemně, nemá pocit ani přílišného tepla ani přílišného chladu. Navození tohoto pocitu například na pracovištích je velmi důležitý parametr, který má dopad na efektivitu i bezpečnost práce. Dosáhnout právě takového stavu ve velkých prostorách, jako jsou sklady, výrobní haly nebo tělocvičny ale není snadné, obzvlášť při preferenci úspor a ekologie.

 

Technologický náskok

S výše uvedenými aspekty dlouhodobě pracují specialisté vývojového oddělení výrobní firmy ApenGroup, odkud v reakci na požadavky účinného a současně ekologického topidla vzešla zcela nová generace plynových ohřívačů AERMAX®. Tu přináší na trh v rámci výhradního zastoupení společnost

4heat.

Podstatným rozdílem oproti konkurenčním řešením je zcela nově pojatý výměník tepla. Má plochý tvar s unikátním 3D profilováním, díky němuž dochází k výrazně lepšímu přenosu tepla a dosud nejefektivnějšímu proudění vzduchu. Současně je tak maximálně využita teplosměnná plocha. Plochý výměník je navíc umístěn nad spalovací komorou, čímž je dosaženo ideální, a tedy maximálně efektivní tepelné výměny.

 

Průběžná autodiagnostika pomáhá úsporám

Součástí nové generace produktů AERMAX® je inteligentní elektronická deska Q-link, která v milisekundových intervalech vyhodnocuje ideální otopnou a kondenzační křivku. Zabraňuje tak přetápění velkých prostor a nežádoucímu vrstvení horkého vzduchu pod stropem, takzvané stratifikaci. V kombinaci s premixovým hořákem nové generace s integrovanou elektronikou dosahují topné jednotky AERMAX® nízkých emisí Nox a CO2, vysoké spolehlivosti a tím i minimálních nákladů na servis, a již nyní splňují ekologickou normu EcoDesign 2018/2021.

 

Široká variabilita i snadná instalace

Plynové ohřívače AERMAX® jsou zákazníkům k dispozici ve třech kategoriích:

AERMAX® KONDENSA – kondenzační ohřívač vzduchu s ověřenou účinností až 108 %; je plně vybaven digitálním řízením výkonu a autodiagnostikou, jeho předností je zajištění nízké stratifikace a úspora spotřeby plynu až o 50 % oproti převažujícím on/off řešením

AERMAX® PLUS – plynule modulovaný ohřívač s účinností až 94 %; umožňuje sériové propojení až 32 těchto jednotek za sebou a přináší úsporu spotřeby plynu až 20%

AERMAX® RAPID – dvoustupňový plynový ohřívač vzduchu s aktivním výměníkem a digitální autodiagnostikou

Všechny produkty mají možnost snadné a variabilní instalace, ať už nástěnné nebo podstropní. V nabídce je také bohaté příslušenství, například kompaktní destratifikátor, dotykové a programovatelné termostaty a ovladače (umožňující ovládání topení prostřednictvím PC nebo i prostřednictvím vzdálené správy), přípojky plynu nebo originální kouřovody. Samozřejmostí je 100% garance kvality a funkčnosti všech prvků.

 

Rychlá návratnost vstupní investice

Plynové ohřívače AERMAX® představují technologicky vyspělý systém, jehož hlavními výhodami oproti konkurenčním řešením jsou především:

Technické specifikace a bližší informace o plynových ohřívačích vzduchu lze najít na webu https://4heat.cz/aermax, cenovou nabídku vzhledem k velké variabilitě výrobků připraví 4heat každému klientovi na míru.

 

 

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER