zobrazit kategorie produktů

Destratifikátory King a Queen

HVLS destratifikátor DESTRATO HVLS destratifikátor DESTRATO

HVLS destratifikátory slouží pro ochlazování a vyrovnávání teplot uvnitř haly. DESTRATO jsou velkoplošné pomaluchodné ventilátory se speciálně aerodynamicky tvarovanými dlouhými lopatkami, s celkovým průměrem až 7,3 metru.

detail produktu
Destratifikátor Queen Destratifikátor Queen

Queen destratifikátor pomáhá snižovat rozdíly mezi teplotou u podlahy a teplotou u stropu vertikálním prouděním vzduchu. Nízkoenergetický ventilátor zajišťuje na straně sání vytvoření účinného podtlaku ve vzduchové vrstvě masy horkého vzduchu pod stropem a jeho redistribuci přes výdechovou dýzu. Unikátně tvarovaná výdechová indukční dýza zvyšuje rychlost proudění vzduchu, jeho dofuk a optimální rozmístění v horizontálním a vertikálním směru. Rychlost a směr proudění je možné upravit regulátorem otáček.

detail produktu
Destratifikátor King/Eliturbo Destratifikátor King/Eliturbo

Při instalaci v nových halách a budovách je výhodné umístit destratifikátor King/Eliturbo díky němuž může být použito vytápění o nižším výkonu. S použitím destratifikátoru King/Eliturbo jsou prostory vytápěny rovnoměrně a “bez průvanu”, vlhkost je konstantní a nevíří se prach. Destratifikátor King/Eliturbo zlepšuje pracovní podmínky, které jsou pak dále vyjádřeny lepší produktivitou a kvalitou.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2023 - 4heat s.r.o.
Vyrobil UNIFER UNIFER