zobrazit kategorie produktů

Destratifikátory a HVLS ventilátory

HVLS destratifikátor DESTRATO HVLS destratifikátor DESTRATO

HVLS destratifikátory slouží pro ochlazování a vyrovnávání teplot uvnitř haly. DESTRATO jsou velkoplošné pomaluchodné ventilátory se speciálně aerodynamicky tvarovanými dlouhými lopatkami, s celkovým průměrem až 7,3 metru.

detail produktu
Destratifikátor Queen Destratifikátor Queen

Queen destratifikátor pomáhá snižovat rozdíly mezi teplotou u podlahy a teplotou u stropu vertikálním prouděním vzduchu. Nízkoenergetický ventilátor zajišťuje na straně sání vytvoření účinného podtlaku ve vzduchové vrstvě masy horkého vzduchu pod stropem a jeho redistribuci přes výdechovou dýzu. Unikátně tvarovaná výdechová indukční dýza zvyšuje rychlost proudění vzduchu, jeho dofuk a optimální rozmístění v horizontálním a vertikálním směru. Rychlost a směr proudění je možné upravit regulátorem otáček.

detail produktu
Destratifikátor Eliturbo PLUS Destratifikátor Eliturbo PLUS

ELITURBO destratifikátor eliminuje vrstvení vzduchu a zabezpečuje optimální distribuci teploty v průmyslových halách. Maximalizuje efektivitu vytápění a větrání, což vytváří ideální pracovní podmínky. Díky pokročilé konstrukci a technologii lopatek ventilátoru dosahuje ELITURBO vynikajícího výkonu při redistribuci vzduchu, poskytujícího stabilní teplotní podmínky po celé ploše haly.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER