zobrazit kategorie produktů

Světlé infrazářiče INFRAMAX

Infrazářič Inframax RIALTOInfrazářič Inframax RIALTO

Jedinečný designový keramický infrazářič NEON Rialto je vhodný pro osazení do prostor, které vyžadují špičkový design a flexibilní rychlé vytápění. Infrazářič Neon Rialto lze použít pro ohřev venkovních zahrádek restaurací, kostelů, rozlehlých prodejních nebo předváděcích prostor (showrooms), sportovních tribun a hledišť. Možnost dodání v matné černé RAL 7016 barvě.

detail produktu
Infrazářič Inframax HEInfrazářič Inframax HE

Zářič Inframax HE kombinuje systém předehřevu spalovacího vzduchu odváděnými spalinami. Inframax zvyšuje energetickou účinnost infrazářiče a snižuje spotřebu plynu. Delta směšovací komora umožňuje smíchání hořlavé směsi tak, že při katalytickém spalování dosahujeme nízkých hodnot emisí a vysoké vysálané účinnosti. Konstrukce keramických mřížek umožňuje rovnoměrné spalování a vysokou mechanickou odolnost při vysokých teplotách. Vhodné také pro použití vytápění tribun např. na fotbalových stadionech.

detail produktu
Infrazářič Inframax ECOInfrazářič Inframax ECO

Infrazářič NEON Eco je základní robustní model, s jednoduchou konstrukcí a dlouhou životností. Kromě toho Vás NEON Eco přesvědčí svými velmi nízkými pořizovacími náklady. Kvalita prověřena prestižními mezinárodními certifikáty Gastec-Kiwa, potvrzující dlouhou tradici výrobce v Evropě.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2022 - 4heat s.r.o.
Vyrobil UNIFERUNIFER