zobrazit kategorie produktů

Světlé infrazářiče INFRAMAX

Infrazářič Inframax RIALTO Infrazářič Inframax RIALTO

Jedinečný designový keramický infrazářič NEON Rialto je vhodný pro osazení do prostor, které vyžadují špičkový design a flexibilní rychlé vytápění. Infrazářič Neon Rialto lze použít pro ohřev venkovních zahrádek restaurací, kostelů, rozlehlých prodejních nebo předváděcích prostor (showrooms), sportovních tribun a hledišť. Možnost dodání v matné černé RAL 7016 barvě.

detail produktu
Infrazářič Inframax HE Infrazářič Inframax HE

Zářič Inframax HE kombinuje systém předehřevu spalovacího vzduchu odváděnými spalinami. Inframax zvyšuje energetickou účinnost infrazářiče a snižuje spotřebu plynu. Delta směšovací komora umožňuje smíchání hořlavé směsi tak, že při katalytickém spalování dosahujeme nízkých hodnot emisí a vysoké vysálané účinnosti. Konstrukce keramických mřížek umožňuje rovnoměrné spalování a vysokou mechanickou odolnost při vysokých teplotách. Vhodné také pro použití vytápění tribun např. na fotbalových stadionech.

detail produktu
Infrazářič Inframax ECO Infrazářič Inframax ECO

Infrazářič NEON Eco je základní robustní model, s jednoduchou konstrukcí a dlouhou životností. Kromě toho Vás NEON Eco přesvědčí svými velmi nízkými pořizovacími náklady. Kvalita prověřena prestižními mezinárodními certifikáty Gastec-Kiwa, potvrzující dlouhou tradici výrobce v Evropě.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER