Kotelna z kondenzačních plynových kotlů jako stavebnice?

Řešení SAX Terris přináší úsporu času pro montážníky – jednodušeji to už nejde…

Komplexní přístup ke kotelně - modulární skládačka šetří čas a odstraňuje běžné chyby na stavbě.

Nová generace modulárních kaskádových kondenzačních plynových kotlů SAX Terris nabízí kompletní řešení pro vytápění a přípravu teplé vody pro bytové domy. Technika SAX Terris má ověřený nový koncept prefabrikovaných kaskádových kotlových sestav, které se velmi snadno a rychle instalují – zjednodušeně jde o snadnou skládačku „all-in-one“. Naše řešení je určeno pro všechny typy instalací, jako jsou bytové domy, průmyslové, hospodářské a administrativní budovy, školy, maloobchodní prodejny a další. Investoři jistě ocení dlouholetou záruku a regulaci s aktuálními zprávami o stavu systému, spotřebě energie, zálohování
a možnost kontroly přes mobilní aplikaci.

 

Hlavním cílem při vývoji kaskádových kotlů a kotelen bylo vyřešit provozní problémy související s instalací, provozem a údržbou. Podařilo se nám vytvořit standardizované moduly a rozvíjet řešení vytápění typu „plug & play“, který se snadno používá. Montážník tak pouze skládá do sebe jednotlivé segmenty bez složité montáže a s minimalizací možných chyb, které se stávají při běžných instalacích kotelen.

 

Celé zařízení je již ve výrobě individuálně nastavené dle potřeb zákazníka – stejně jako když si kupujete auto a nastavujete výbavu.

 

Výkon a špičková kvalita hned ve vysokém standardu

 

SAX Terris obsahuje kondenzační kotle s účinností až 108 % při zachování nízkých NOx – emisní třída 6, s výkonem od 75 kW až po 750 kW (vyšší lze dle projektu). Většina komponent má vyšší příměs nerezu pro zaručení dlouhé životnosti a bezporuchovosti. Základní záruka je tedy minimálně 5 let, při dodržení dalších postupů lze prodloužit i na období např. 10 let.

 

V základu bohaté příslušenství bez doplatku

 

Zjednodušení proběhlo také v procesu projekce – kaskádová kotelna v sobě obsahuje již standardně bohatou výbavu (nejen přímo pro vytápění) bez příplatků. Součástí SAX Terris je totiž:

 

„70“ dveře vás nezastaví

Všechny moduly jsou kompaktní a mají vždy maximální šířku 70 cm. Díky hmotnosti mezi 80 až 110 kg lze montáž provést ve dvou lidech. Moduly je tak možné pronést běžnými dveřmi. Přesto mohou být sestaveny různými způsoby, aby se celá kotelna přizpůsobila místnosti v nové či rekonstruované budově.

 

Montáž jako puzzle pouze ve 2 lidech – díky plug & play

 

Celá montáž je snadná, rychlá, a hlavně odolná vůči chybám, které
se běžně vyskytují při těchto druzích montáže. Napojování jednotlivých
segmentů probíhá stejně jako skládání stavebnice – systémem plug & play pomocí hadicových spon, 1 napájecího a 1 komunikačního kabelu. Dochází tak k maximální redukci veškerých svařovacích a elektrikářských prací. Úspora času na stavbě tak bude snížena více jak na polovinu.

 

Závěrem se nabízí otázka: lze namontovat kaskádovou kotelnu do týdne?

 

SAX Terris - moderní kotelna vše v jednom. Žádné překvapení na stavbě.
SAX Terris – moderní kotelna all-in-one

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER