AERMAX AE – starý plynový ohřívač

Dnes již téměř historické, ale  precizně a kvalitně vyrobené tepelné agregáty řady Aermax AE zajišťovaly optimální tepelnou pohodu pro nižší a členité haly.

Ohřevem vzduchu a jeho následným prouděním jednotka vytopila celý prostor objektu. Vrstvení je možno zmírnit za použití podstropních destratifikátorů typu QUEEN.

AERMAX AE plynový ohřívač vzduchu
AERMAX AE plynový ohřívač vzduchu

Aermax AE byly nejpoužívanější plynové ohřívače vzduchu s členitým nerezovým vertikálním výměníkem. Společnost Apen Group S.p.A. dodávala na český a slovenský trh jednotky Aermax AE. Dalším známým označením starých jednotek/agregátů je AIRMAX TOP a AIRMAX ECO. Od roku 1995 se prodaly tisíce těchto osvědčených plynových ohřívačů vzduchu. Ohřívače vzduchu používaly atmosférický hořák a spalinový ventilátor pro nucený „turbo“ odtah spalin. Výměníky nerezové vertikální s vnitřním a vnějším žebrováním. Automatika Honeywell nebo Brahma.

Nástupcem a novou generací plynových ohřívačů vzduchu je aktuální řada AERMAX Rapid, Plus a Kondensa. Přímým nástupcem je dvoustupňový ohřívač Rapid, který uživateli přináší kvalitu za dostupnou cenu.

Pokud máte tuto jednotku ve své hale, můžete využít 4heat šrotovné.

Hledáte manuál, servis nebo náhradní díly na starou jednotku Apen Group Aermax AE nebo Airmax TOP a ECO? Napište nám na ae@4heat.cz.

Řešíte výměnu starých jednotek za nové vytápění? Ozvěte se nám, navrhneme správné řešení podle Vašich skutečných potřeb. A nebo využijte šrotovné

Typy jednotek:

V případě potřeby zajistíme servis a dodání náhradních dílů – jako výhradní zástupce ApenGroup máme k dispozici vše skladem. Napište nám na ae@4heat.cz.

Části topného agregátu: spalovací komora, výměník, hlavní hořák, pilotní hořák, kontrolní zařízení, plynový elektroventil s dvojitou uzávěrkou, pojistky, ochranný termostat kontroly přehřátí, bezpečnostní termostat, kontrolní termostat hořáku, termostat chodu ventilátoru, prostorový termostat, ventilátor pro ohřev proudu vzduchu, presostat spalin, hlavní vypínač zařízení, signalizační lampy, přepínač režimu léto – zima, odblokování zařízení a kabelová přípojka (svorkovnice). 

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER