4heat podporuje BIM

Nejmodernější přístup k plánování a realizaci ve stavebnicích je BIM – informační modelování budov. Tento formát umožňuje detailní vizualizaci každého stavebního projektu a detailní informace o různých objektech. Digitální svět se rychle vyvíjí a my držíme trend a vývoj.

Všichni zúčastnění ve stavbě/návrhu mohou do tohoto modelu vstupovat a zanášet své poznatky a vzájemně je koordinovat v reálném čase. Obecně podle uznávaných autorit ve stavebnictví lze tímto způsobem návrhu ušetřit cca 20 % celkových nákladů. V České republice se BIM používá zatím zejména v soukromém sektoru, pro veřejné zakázky se očekává povinné používání v roce 2022. V mnoha zahraničních zemích se BIM pro veřejné zakázky musí používat již nyní.

4heat, jako výhradní zástupce ApenGroup, přináší objekty BIM pro své plynové kondenzační ohřívače vzduchu AERMAX®plynové kondenzační kotle AQUAKOND®, teplovodní ohřívače vzduchu Aermax AX a hybridní tepelné čerpadlo Aquapump Hybrid.

Soubory jsou umístěné na webovém serveru BimObject.com, kde se průběžně budou objevovat další produkty. Ohřívače vzduchu Kondensa jsou dostupné ve formátu pro software Revit, kotle Aquakond pro programy Revit, AutoCad, Sketchup a další z řady produktů Autodesk.

Celý adresář produktů ApenGroup najdete na adrese https://www.bimobject.com/cs/product?brand=apengroup.

Aktuálně máme k dispozici v BIM formátu tato zařízení:

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER