zobrazit kategorie produktů

Nafukovací haly a plynové výměníky

AH Sport – vytápění nafukovacích hal AH Sport – vytápění nafukovacích hal

Kondenzační jednotky AH jsou ideální pro vytápění nafukovacích hal. Jednotky jsou plně ve shodě s EcoDesign 2018 a 2021, využívají pro ohřev vzduchu přímý výměník s modulovaným premixovým hořákem. K dispozici jsou monoblokové nebo modulární verze pro zapojení do kaskády. Jednotky AH byly navrženy pro vytápění sportovních hal, výstavních, tlakových a tenzostatických budov,  skladů, průmyslových prostor, kostelů a dalších. Díky modularitě jednotky AH umožňují snadnou výměnu starých topných jednotek v místech s obtížnou přístupností.

detail produktu
Kondenzační plynový výměník PCH Kondenzační plynový výměník PCH

Kondenzační plynový výměník PCH představuje inovativní řešení pro vzduchotechnické systémy, které hledají efektivní a ekologické možnosti. S výkonnostním rozsahem od 5 kW do 400 kW, tento výměník nabízí nejen účinnost až 109 %, ale také nízké emise NOx, čímž splňuje nejpřísnější emisní normy a řadí se tak do emisní třídy 5 (<30 ppm, CO = 0). Samozřejmostí je EkoDesign 2018.

detail produktu
Kondenzační plynový výměník GH-K Kondenzační plynový výměník GH-K

Plynové výměníky GH jsou vyrobeny s lehkou konstrukcí z pozinkovaného plechu dodávaného bez sestavy ventilátorů a krycích panelů. Celý modul je navržen tak, aby se vešel do vzduchotechnických jednotek. Plynové výměníky GH nabízí široký rozsah výkonů od 24 do 1170 kW, u vyšších výkonů se využívá sestav více modulů – mohou být sestaveny v sériovém nebo paralelním uspořádání. Patentovaný výměník z nerezové oceli se zvýšeným tepelným přenosem zabudovaný v modulárním segmentu.

detail produktu
Výměník EMS Výměník EMS

Modulární vysokoenergetický ohřívač vzduchu pro vzduchotechnické systémy ve dvou verzích – kondenzační a nekondenzační. Firma ApenGroup vyvinula teplovzdušné ohřívače řady EMS, které jsou navrženy pro přímou instalaci nebo montáž do série s jednotkami pro úpravu vzduchu, vzduchotechnickými a střešními jednotkami jako topné zařízení. Výměníky tepla jsou z nerezové oceli AISI 430 a AISI 310. Výkon modulů je od 32 kW do 1050 kW.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2024 - 4heat s.r.o. | Otevřít nastavení preferencí cookies.
Vyrobil UNIFER UNIFER