zobrazit kategorie produktů

Větrání s rekuperací pro domácnosti

SAX Aero – dostupná rekuperaceSAX Aero – dostupná rekuperace

Větrací jednotka SAX Aero s vysokým zpětným ziskem tepla slouží jako zdroj zdravého a čistého vzduchu v domácnosti. Vhodné pro byty v centrech městech a dalších místech, kde je prašné a hlučné prostředí. Pro letní období je samozřejmostí obtoková ventilace – By-Pass. Kvalita jednotky je ověřena napříč celou Evropou, instalace v Německu, Belgii, Nizozemí, Francii,…

detail produktu
Větrací rekuperační jednotka Aldes InspirAir HomeVětrací rekuperační jednotka Aldes InspirAir Home

Novinka v řešení ventilace s maximálně jemnou filtrací vzduchu pro nejnáročnější. Rekuperační jednotka Aldes InspirAir Home je centrální systém čištění vzduchu pro rodinné domy a byty s rekuperací tepla. Jednotka Aldes InspirAir čistí vzduch s až 99% účinností a navíc jej zbavuje prachu, jemných částic, pylů, bakterií a alergenů, tím zlepšuje kvalitu života ve Vašem bytě – bez potřeby otevírání oken a s tichým provozem, který ani neuslyšíte. Celá jednotka lze ovládat přímo z mobilního telefonu a díky tomu můžete mít klima svého bytu plně pod kontrolou.

detail produktu
Větrací rekuperační jednotka Aldes Dee Fly Cube 300/370Větrací rekuperační jednotka Aldes Dee Fly Cube 300/370

Domácí vzduchotechnická jednotka s rekuperací určená pro stálé větrání a čištění vzduchu v bytech a rodinných domech. Aldes Dee Fly Cube nabízí velmi nízkou hlučnost a kompaktní rozměry ve tvaru kostky. Svou malou velikostí (šířka 60 cm) se vejde i do bytů např. nad pračku prádla. Zařízení lze ovládat také přes mobilní aplikaci, čímž získáte klima svého domu plně pod kontrolu.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2021 - 4heat s.r.o.
Vyrobil UNIFERUNIFER