zobrazit kategorie produktů

Vzduchové/tlakové vratové clony

Vratová clona EUWIND Vratová clona EUWIND

Vratová clona EUWIND patří k technologické špičce mezi vratovými clonami díky své konstrukci a vysoké účinnosti. Zabraňuje průniku studeného vzduchu, vlhkosti a znečištění z vnějšího prostředí, čímž zabraňují, aby zaměstnanci trpěli nemocemi z nachlazení. Dále zabraňuje pronikání výfukových zplodin z vozidel, která pracují v blízkosti vstupu (zóna pro nakládku a vykládku zboží). Vratová clona EUWIND vytváří vzduchovou bariéru při pokojové teplotě. Vrata jsou průhledná a bez překážky pro nakládku nebo vykládku zboží a materiálu a pro přecházení personálu nebo pro provoz vozidel.

detail produktu
Tlaková vratová clona BARERA Tlaková vratová clona BARERA

Vzduchové clony BARERA zabraňují tepelným ztrátám díky bariéře s velkou úsporou energie. Jednotka je vybavena pouze s ventilátorem, ale stále zajišťuje vysokou
účinnost. Radiální ventilátor nasává vzduch z prostředí a vyfukuje ho zpět přes lopatky difuzoru za vysoké rychlosti. S vhodným snímačem pro otevřená vrata a teploty se automaticky aktivuje clona, která zabraňuje velkým teplotním výkyvům v hale. 

detail produktu
Sekundární tlaková clona Barera S Sekundární tlaková clona Barera S

Sekundární tlaková clona Barera S se používá jako doplněk (doměrek) k plynové vratové cloně. Barera S zajistí clonění v místě, kde nedosahuje Barera GAS svým rozměrovým pokrytím otvoru vrat. Nejčastější umístění Barera S je při vertikálním umístění v horní části vrat. Při horizontální instalaci je ideální umístění uprostřed vrat mezi dva topné segmenty. Tlaková clona se dá snadno a rychle spojit z jednotlivých segmentů, má minimální nároky na údržbu a vyniká dlouhou životností.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2018 - 4heat s.r.o.
Vyrobil UNIFER UNIFER