Návrhový SW vytápění

Profesionální výpočtový a návrhový program KalorSoft

Precizně správný výpočet tepelných ztát a dokonalý návrh sálavého vytápění společně s uživatelsky přívětivým ovládáním nabízí ojedinělý projekt s názvem KalorSoft. Garantem se stala technická univerzita – katedra TZB. Profesionální nástroj dokáže kromě návrhu vytvořit grafický a technický export včetně 3D zobrazení. Specializovaný nástroj umožňuje projektantům správně udělat výpočet a návrh sálavého vytápění společně s výpočtem tepelných ztrát. Dodat profesionální služby pro projektanty je našim cílem – proto Vám dáváme k dispozici tento software zdarma.

Návrh, výpočet a projekce vytápění hal

Návrh, výpočet a projekce vytápění hal

Na návrhu programu spolupracovali nejen špičkový programátoři, ale i konstruktéři průmyslového vytápění. Jádrem know – how, metodiky výpočtu a garantem je technická univerzita – katedra technického zařízení budov.

S programem KalorSoft jednoduše navrhnete vytápění s použitím zařízení:

Jsme připraveni Vám pomoci v průběhu práce v programu – máme vyškolený tým přímo od vývojářů programu. Nabízíme také naše know-how z instalací sálavého vytápění. Pomůžeme tak rádi projektantům, montážním a stavebním firmám, vlastníkům nemovitostí a dalším profesionálům z oboru vytápění.

Pokud se nechcete zdržovat s návrhem správného vytápění, můžete kontaktovat naše zástupce.

Postup instalace je jednoduchý, přesto pro vyšší komfort a jistotu máme připravený návod pro postup instalace.

Pro investory staveb máme připravený “Formulář pro návrh vytápění“, který stačí vyplnit a zaslat na naši adresu – navrhneme řešení, které má smysl a kde nebudete zbytečně přeplácet za realizaci.

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2019 - 4heat s.r.o.
Vyrobil UNIFER UNIFER