zobrazit kategorie produktů

Plynové výměníky pro vzduchotechniku

Kondenzační plynový výměník PCH Kondenzační plynový výměník PCH

Kondenzační plynový výměník pro vzduchotechnické jednotky přináší velký rozsah výkonů od 5 kW do 400 kW díky možnosti zapojení do modulového systému. Přitom nabízí účinnost až 109 % při zachování nízkých NOx ve spalinách – řadí se tak do emisní třídy 5 (<30 ppm, CO = 0). Plynový výměník PCH je řízen inteligentní modulační kartou s funkcí autodiagnostiky. Ve výměníku je zavedeno inovativní 3D profilování, díky kterému se maximálně zvyšuje teplosměnná plocha a dochází tak k maximální účinnosti.

detail produktu
Kondenzační plynový výměník GH-K Kondenzační plynový výměník GH-K

Plynové výměníky GH jsou vyrobeny s lehkou konstrukcí z pozinkovaného plechu dodávaného bez sestavy ventilátorů a krycích panelů. Celý modul je navržen tak, aby se vešel do vzduchotechnických jednotek. Plynové výměníky GH nabízí široký rozsah výkonů od 24 do 1170 kW, u vyšších výkonů se využívá sestav více modulů – mohou být sestaveny v sériovém nebo paralelním uspořádání. Patentovaný výměník z nerezové oceli se zvýšeným tepelným přenosem zabudovaný v modulárním segmentu.

detail produktu
Výměník EMS Výměník EMS

Modulární vysokoenergetický ohřívač vzduchu pro vzduchotechnické systémy ve dvou verzích – kondenzační a nekondenzační. Firma ApenGroup vyvinula teplovzdušné ohřívače řady EMS, které jsou navrženy pro přímou instalaci nebo montáž do série s jednotkami pro úpravu vzduchu, vzduchotechnickými a střešními jednotkami jako topné zařízení. Výměníky tepla jsou z nerezové oceli AISI 430 a AISI 310. Výkon modulů je od 32 kW do 1050 kW.

detail produktu

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2022 - 4heat s.r.o.
Vyrobil UNIFER UNIFER