Blog

ApenGroup

Jak to vypadá v místě, kde se vyrábí kvalitní a celosvětově prodávané plynové ohřívače vzduchu a výměníky? Přijměte naše pozvaní a skrze video Vám rádi představíme výrobu ApenGroup.

Číst více

Profesionální výpočtový a návrhový program KalorSoft

Specializovaný nástroj umožňuje projektantům správně udělat výpočet a návrh sálavého vytápění společně s výpočtem tepelných ztrát. Dodat profesionální služby pro projektanty je našim cílem – proto Vám dáváme k dispozici tento software zdarma.

Číst více

Srovnání ON/OFF a kondenzačního ohřívače. Reálná úspora? Obrovská.

Hlavním cílem experimentálního měření bylo porovnat inovativní technologii kondenzační jednotky s tradičními ohřívači vzduchu fungující principem ON/OFF, zejména s ohledem na spotřebu plynu a s tím spojené provozní náklady. Zjištěné výsledky nabízí investorům úspory plynu, na které by ani nepomysleli.

Číst více

Vytápění a větrání hal v souladu s normou Ekodesign

4heat přináší do České republiky a na Slovensko novou generaci v praxi ověřených ohřívačů vzduchu Aermax. V Česku a na Slovensku vytápí Aermaxy průmyslové haly více jak 20 let a stále v perfektním a funkčním stavu. Nový Aermax je již pátou generací plynových ohřívačů vzduchu a plně respektuje nové požadavky na energetickou účinnost, kvalitu řízení a použití moderních materiálů a technologií. Společnost 4heat nabízí návrh i montáž pro všechny své produkty. Samozřejmostí je následný záruční i pozáruční servis.

Číst více

konzultace a zpracování návrhu zdarma

mám zájem
Copyright 2017 - 4heat s.r.o.
Vyrobil UNIFER UNIFER